Ballina Etiketimet Flor Mumajesi

Etiketim: Flor Mumajesi

Në kokën tuaj, Flor Mumajesi: Thjesht të du (VIDEO)

Flor Mumajesi mbajti premtimin dhe publikoi një nga këngët që kishte në plan të publikonte. Mes ''Thjesht të du'' dhe ''Mbaroj'' fitoi e para,...

Cilës këngëtare shqiptare i thotë “thesar në vena” Flor Mumajesi?

Këngëtari Flor Mumajesi ka vlerësuar gjithmonë kolegët e tij duke bërë komente nga më të ndryshmet për talentin e tyre. Së fundmi, ai ka...

Kush e mallkoi Flori Mumajesin? (FOTO)

Flori Mumajesi u rikthye në ''Këngën Magjike'' pas 3 vitesh me baladën ''Plas''. Edhe pse s’ka kaluar akoma 1 javë që nga dita kur...

Kritikoi Florin dhe Elvanën? Deda: Shpifje, për këto portale do marr...

Mes shumë reagimesh në rrjetet sociale për humbjen e Shqipërisë ndaj Skocisë, renditej edhe këngëtari dhe kantautori i mirënjohur, Elton Deda. Në një status në...

FOTO/ Getoar Selimi dhe Flor Mumajesi numërojnë milionat

Ishte mëse e pritshme që kur bëhen bashkë dy emra super të talentuar të muzikës shqiptare si Flor Mumajesi dhe Getoar Selimi suksesi është...

Kush fshihej pas unazës? Flori zbulon mesazhin e koduar

Një postim në Instagram i Flor Mumajesit bëri bujë të madhe. Në atë foto ishte dora e tij dhe të një vajze, e që...

Fejohet Flor Mumajesi

Këngëtari i njohur, Flor Mumajesi i ka dhënë fund beqarisë. Ai ka njoftuar me anë të një postimi në Instagram ku ka zbuluar dorën...

”Mall kinez”, kënga e re që frymëzoi Flor Mumajesin (VIDEO)

Këngëtari i njohur shqiptar, Flori Mumajesi ka sjellë projektin e parë muzikor për vitin 2018, në bashkëpunim me Dj Vicky. ''Shanghai'', është kënga e...

Ngriti Elvana Gjatën, tashmë Flori “zë” Arilena Arën

Edhe pse e re në moshë, Arilena Ara ja ka nisur të bëjë zhurmë në Europë. Kënga e saj "Nëntori" prej muajsh renditet në vendet...

Eni Çobani dhe Flori Mumajesi bashkë në një program të ri

Juristja Eni Çobani e "Shihemi në gjyq", kohët e fundit është bërë nga femrat më aktive në rrjetet sociale. Ajo është kthyer në një personazh...

EDITORIAL

Turpi i KPA, Vettingut. Shkarkim politik vetëm se e dekretoi Presidenti Meta

Besnik Muçi, anëtari i Gjykatës Kushtetuese ka folur pas vendimit të KPA (Vettingut) që e largoi nga...

FORUM

Betejë e ashpër me regjimin e së keqes

Nga Kastriot Islami - Kërcënimi i fundit i zëdhënësit të Presidentit është një ngjarje shumë e rëndë. Ajo...

A ka kohë “Venecia” për “Xibrakën”?

Nëse futesh në faqen ku publikohen dokumentet e Komisionit të Venecias, e kupton se përse emri i...