Ballina Etiketimet Floke

Etiketim: floke

VIDEO/ 33 metra flokë, Asha Mandela është gruaja e rekordeve botërore

Prej 10 vitesh, Asha Mandela mori Rekordin Botëror të Guinness për rastat (model flokësh të cilat lahen por nuk krihen)  më të gjata në...

Flokët gjithmonë të përsosur dhe të rregullt? Ja se si

Gjeni çdo gjë që duhet të dini për të pasur një kokë të pastër dhe aromatike me disa hapa të thjeshtë Flokë te parfumosura për...

Deputeti: Basha i ka flokët si “Superman-i”, mendoj se i lyen...

Deputeti i PS-së, Ervin Bushati nuk e fsheh pëlqimin për modelin e flokëve të kreut të PD, Lulzim Basha. I ftuar në emisionin ''Kafein'',...

Huda Kattan zbulon si të bëjmë ondet perfekte

Nuk ka vajzë që nuk kujdeset për flokët e saj, herë duke i drejtuar e herë duke i bërë me onde. Një pajisje e...

Sekrete që aroma e parfumit të zgjasë

Të mbash aromë të mirë gjatë gjithë kohës nuk është kaq e thjeshtë sa duket. Edhe hedhja e parfumit ka disa truke që duhen...

Receta si të riktheni flokët e thinjura në ngjyrën natyrale

Ajo që do t’ju tregojmë sot është një recetë që do t’ju mundësojë që flokët tuaja të thinjura të kenë sërish ngjyrën natyrale. Kjo...

Hithra kundër rënies së flokëve. Ja si ti përdorni

Më poshtë po paraqesim një recetë të thjeshtë për të përgatitur një locion me bazë hithrën, e cila do të përdoret pas shampos, në...

VIDEO/ Flokë përplot shkëlqim, trendi i fundit

Nuk është i njëjtë si procesi i ngjyrosjes së flokëve, mirëpo ndryshon dukjen tuaj. Është “Gliterage” një teknikë e zbuluar nga Danielle Wade, që do...

Nëse ju bien shumë flokët kohët e fundit, kjo mund të...

Nëse ju bien shumë flokët kur i krihni apo lani, mos u shqetësoni. Një studim i ri nga Revista Britanike e Dermatologjisë sugjeron se...

Modelet e thjeshta për në punë (VIDEO)

Flokët janë shprehje e tendencave dhe krehjet mjeti më i mirë për të treguar për veten dhe tu tregosh të tjerëve pak nga personaliteti...

EDITORIAL

Turizëm apo dajak shqiptar?! A ka më “mihal” të tjerë nëpër Shqipëri?

-Skena si ajo e videos që u publikua dje, ku pronari i restorantit terrorizon turistët si në...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com