Ballina Etiketimet FLoida Kerpaci

Etiketim: FLoida Kerpaci

Floida Kërpaçi: Gjurmët e socialistëve i gjeni në LSI

Parashikimet e Kryeministrit Rama për “humbjen e gjurmëve” të LSI-së, ish-deputetja e kësaj force politike Floida Kërpaçi i ironizon duke u shprehur se tashmë...

Kërpaçi: Misioni ynë është për të ardhmen e qytetarëve shqiptarë

Intervista e Kryetares së LRI, ish-deputetes, Floida Kërpaçi për emisionin 7pa5 në Vizion Plus Ky do të jetë aksioni? Do të jenë protestat sërish në...

Kërpaçi: Petro Koçi, je lehësi më profesionist. Je i kapur me...

Kryetarja e LRI-së, Floida Kërpaçi ka reaguar ndaj deklaratave të zv/ministrit të Mbrojtjes, Petro Koçi, kundër Presidentit Ilir Meta. Kërpaçi u kujton Koçit, që...

Floida Kërpaçi, Spiropalit: Asnjë akrobaci e Mamicës nuk e shpëton Skënderbeun

Kryetarja e LRI-së, Floida Kërpaçi ka reaguar ashpër ndaj qëndrimeve të ministres Elisa Spiropali, kundër LSI dhe opozitës. Në një postim në Facebook, Kërpaçi shprehet...

Kërpaçi: Refuzimi më i madh Edi Ramës i erdhi nga të...

Pas shifrave tejet të ulëta të pjesëmarrjes së sotme në votime ka reaguar edhe Kryetarja e LRI-së, Floida Kërpaçi. Në një postim në Facebook, Kërpaçi...

Kërpaçi: Rama dhe Rilindja kanë marrë fund, zgjedhjet më 13 tetor

Kryetarja e LRI-së, Floida Kërpaçi, përmes një postimi në facebook, thotë se Edi Rama dhe Rilindja kanë marrë fund. Duke marrë shkas nga dekreti i...

Kërpaçi: Kolegji Zgjedhor refuzoi shtetin e së drejtës për shtetin e...

Kryetarja e LRI-së, Floida Kërpaçi ka reaguar për vendimin e Kolegjit Zgjedhor kundër dekretit të Presidentit Ilir Meta. Në një postim në Facebook, Kërpaçi...

Floida Kërpaçi: Koha për të çliruar vendin nga qeveria e bandave!

Kryetarja e Lëvizjes Rinore për Integrim, Floida Kërpaçi, në një postim në rrjetin social Facebook shkruan se është koha për të çliruar vendin nga qeveria...

Floida Kërpaci: Përgjimet e BILD faktuan 100% kauzën e opozitës. Qytetarët...

Protesta e shtatë e opozitës solli dhe njëherë në vëmendje të gjitha pakënaqësitë që qytetarët kanë ndaj qeverisë aktuale. Kryetarja e LRI-së Floida Kërpaci...

Përgjimet e ”Blid”, Kërpaçi: Qeveria e Ramës është ilegjitime

Në një reagim për përgjimet e publikuara nga media gjermane ''Bild'' që prekin zgjedhjet e 2017, kryetarja e LRI-së, Floida Kërpaçi, thotë se përgjimet...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com