Ballina Etiketimet FLoida Kerpaci

Etiketim: FLoida Kerpaci

Floida Kërpaçi: Kjo situatë alarmante e largimit masiv të të rinjve...

Nga Floida Kërpaçi -"Një shoqja ime,iku në Gjermani,ka filluar punë në profesion me pagë shumë të mirë dhe i del dhe për të kursyer shumë...

Kërpaçi: Të rinjtë ikin nga Shqipëria prej kësaj politike të paudhë

Ish-deputetja e LSI-së, Floida Kërpaçi, ka reaguar në lidhje me një studim, i cili tregon se 285 mijë të rinj planifikojnë të ikin nga Shqipëria. Sipas,...

Kërpaçi: Boll me marrëveshje qorre, duhet dialog i hapur dhe transparent

Kryetarja e Lëvizjes Rinore për Integrim, Floida Kërpaçi e ftuar në Report Tv ka folur mbi zhvillimet politike. E pyetur nëse mund të ketë...

15 VITE LSI/ Floida Kërpaçi: LSI, forca e shpresës së rinisë...

Kryetarja e Lëvizjes Rinore për Integrim, Floida Kërpaçi shprehet se LSI prej 15 vitesh mbetet forca e shpresës së rinisë shqiptare dhe frymëzimit të...

Kërpaçi: Politikat e PPP përveç grabitjes dhe shpërdorimit të taksave, asnjë...

Ish-deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Floida Kërpaçi publikon të dhënat më të të fundit të “World Resources Institute”, i cili e vlerëson Shqipërinë...

Kërpaçi: Edi Rama po kërkon të shembë identitetin tonë për oligarkët....

Ish-deputetja e LSI-së, Floida Kërpaçi ka qenë krah artistëve dhe qytetarëve që kanë dalë në mbrojtje të Teatrit Kombëtar. "Edi Rama dhe qeveria e tij...

Kërpaçi: Jemi me Kushtetutën, kemi marrë përgjegjësi nga sovrani

Kryetarja e LRI-së, Floida Kërpaçi e ftuar në Channel One ka folur mes të gjithave edhe për datën e vendosur nga Presidenti Meta për...

Kërpaçi: Nuk ka punime te Unaza e Re pa u ndëshkuar...

Kryetarja e LRI-së, Floida Kërpaçi, ishte sot pranë banorëve të Unazës së Re që protestojnë kundër prishjes së banesave të tyre nga qeveria. Kërpaçi tha...

Kërpaçi: Analiza “fake” të prodhimeve bujqësore

Lëvizja Socialiste për Integrim akuzoi qeverinë “rama” e cila sipas saj, po rrënon bujqësinë shqiptare dhe e bashkë me të edhe shëndetin e gjithë...

Kërpaçi: Rilindja ka shkatërruar të ardhmen e brezit të ri

Ish-deputetja e LSI Floida Kërpaçi me anë të një statusi në “Facebook” shprehet se Rilindja po shkatërron të ardhmen e rinisë. Kërpaçi vlerëson se raporti,...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Me këtë që po shohin shqiptarët kush është ai i marrë, që i vendos emrin Arta vajzës së tij!

Nga Dritan Kaba Këtu me emrin Arta, ia paska marrë dhe dinjitetin edhe mendjen Zoti dhe ia paska...

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com