E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet FLoida Kerpaci

Etiketim: FLoida Kerpaci

Rrëfimi ndryshe i Kryetares së LRI

Nga Ambrozia Meta Floida Kërpaçi e ka ende të gjallë në kujtesë ditën kur një miku i saj e ftoi të bëhej pjesë e LRI-së,...

Floida Kërpaçi: LSI, partia e vetme në politikë që fuqizon të...

Kryetares së LRI, Floida Kërpaçi gjatë takimit të Lëvizjes Rinore për Integrim në pallatin e sportit”Asllan Rusi”, shpaloi dje prioritet e këtij forumi. Kërpaçi...

Floida Kërpaçi: Shansi i rinisë për një jetë më të mirë...

Kryetarja e LRI-së, Floida Kërpaçi takim me strukturat e Lëvizjes Rinore për Integrim në Lushnjë  Kryetarja e Lëvizjes Rinore për Integrim, Floida Kërpaçi, zhvilloi një...

Ditëlindja/Të rinjtë e LRI shpërthejnë rrjetet sociale me urimet për Ilir...

Kreu i Parlamentit dhe kreu i LSI-së, Ilir Meta feston sot 48-vjetorin e lindjes. Edhe pse kryeparlamentari nuk ka parashikuar ceremoni për këtë datë...

LRI-ja në zyrën e Ministrisë së Arsimit, i lë 16 propozime...

Lëvizja Rinore për Integrim, është paraqitur sot në Ministrinë e Arsimit, për të dorëzuar paketën prej 16-të propozime që ka LRI-ja për maturën shtetërore. Vetë...

EDITORIAL

Gjekmarkaj: Meta bëri aktin e duhur. Borchardt ishte i njëanshëm

 Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës në “News 24” tha se...

FORUM

Dvorani dhe manovra për kurth Presidentit. Avokati Popullit nxjerr dokumenta

Po zbardhet krejt skema mafioze e lojës së PS me kryetarin e KED, Ardian Dvorani për të...

Dëshmori Artan Cuku- Meteori që s’do shuhet kurrë

Mirënjohje dhe krenari për Dëshmorin më të ri Dibrës Nga Dr. Hasan Shkëmbi           ...