E dielë, Shtator 22, 2019
Ballina Etiketimet FLoida Kerpaci

Etiketim: FLoida Kerpaci

Floida Kërpaçi: Shansi i rinisë për një jetë më të mirë...

Kryetarja e LRI-së, Floida Kërpaçi takim me strukturat e Lëvizjes Rinore për Integrim në Lushnjë  Kryetarja e Lëvizjes Rinore për Integrim, Floida Kërpaçi, zhvilloi një...

Ditëlindja/Të rinjtë e LRI shpërthejnë rrjetet sociale me urimet për Ilir...

Kreu i Parlamentit dhe kreu i LSI-së, Ilir Meta feston sot 48-vjetorin e lindjes. Edhe pse kryeparlamentari nuk ka parashikuar ceremoni për këtë datë...

LRI-ja në zyrën e Ministrisë së Arsimit, i lë 16 propozime...

Lëvizja Rinore për Integrim, është paraqitur sot në Ministrinë e Arsimit, për të dorëzuar paketën prej 16-të propozime që ka LRI-ja për maturën shtetërore. Vetë...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Shpërthen rrjeti: President bëj dekret të pushojnë tërmetet!

Rilindasit e moren me te tallur paralajmerimin e Presidentit per nje termet te mundshem ne Shqiperi. E...

Përballë tërmetit – solidariteti qytetar, mantenutat e pushtetit dhe qeveria që nuk është!

Nga Luan Rama* Tirana, Durrësi e rrethinat e tyre u lëkundën prej një tërmeti, që sipas sizmologëve, ishte...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com