Ballina Etiketimet FLoida Kerpaci

Etiketim: FLoida Kerpaci

Kërpaçi: Mos hapja e negociatave përgjegjësi e drejtpërdrejtë e Ramës, të...

Kryetarja e LRI-së, Floida Kërpaçi e ftuar në një intervistë për televizionin Report Tv komentoi edhe vendimin e djeshëm për mos hapjen e negociatave...

Kërpaçi: Falë Edi Ramës, studentët duan të largohen urgjentisht nga Shqipëria

Ish-deputetja e LSI-së, Floida Kërpaçi shprehet se studentët duan të largohen urgjentisht nga Shqipëria, falë politikave të kryeministrit Edi Rama dhe qeverisë së tij. Sipas...

Boll më, ky vend nuk do shkatërrohet nga një qeveri të...

Nga Floida Kërpaçi* Banorëve të unazës po u shkatërrohen shtëpitë sepse për shtetin e Edi Ramës jeta dhe sakrifica e një njeriu nuk ka rëndësi...

Skandali i sterilizimit, Kërpaçi: Edi Rama t’i përgjigjet 6 pyetjeve tona

Ish-deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Floida Kërpaçi ka rikthyer në vëmendjen e debatit politik çështjen e koncensionit të sterilizimit të pajisjeve kirurgjikale, ku iu drejtua...

Gruaja në politikë mision i vështirë, Kërpaçi kujton talljet e deputetëve

Në një bisedë me Floida Kerpaçin, ish-deputete e LSI-së, dhe Orjola Pampurin, ish-deputete e PD-së, në emisionin e mëngjesit “Dite e Re” në RTV...

”Gratë në Politikë”, Kërpaçi kujton talljet e deputetëve dhe nga Rama

E ftuar në emisionin ''Ditë e Re'', ish-deputetja e LSI-së, njëherësh kryetarja e LRI-së, Floida Kërpaçi, foli për temën ''Gratë në Politikë'', ku u rikthye...

Floida Kërpaçi: Kjo situatë alarmante e largimit masiv të të rinjve...

Nga Floida Kërpaçi -"Një shoqja ime,iku në Gjermani,ka filluar punë në profesion me pagë shumë të mirë dhe i del dhe për të kursyer shumë...

Kërpaçi: Të rinjtë ikin nga Shqipëria prej kësaj politike të paudhë

Ish-deputetja e LSI-së, Floida Kërpaçi, ka reaguar në lidhje me një studim, i cili tregon se 285 mijë të rinj planifikojnë të ikin nga Shqipëria. Sipas,...

Kërpaçi: Boll me marrëveshje qorre, duhet dialog i hapur dhe transparent

Kryetarja e Lëvizjes Rinore për Integrim, Floida Kërpaçi e ftuar në Report Tv ka folur mbi zhvillimet politike. E pyetur nëse mund të ketë...

15 VITE LSI/ Floida Kërpaçi: LSI, forca e shpresës së rinisë...

Kryetarja e Lëvizjes Rinore për Integrim, Floida Kërpaçi shprehet se LSI prej 15 vitesh mbetet forca e shpresës së rinisë shqiptare dhe frymëzimit të...

EDITORIAL

Kryeministri maqedonas, Zaev vendos: Zgjedhje të parakohshme më 12 prill

Në Maqedoninë e Veriut, shtetin fqinjë, kryeministri Zoran Zaev vendosi që ta çojë në zgjedhje vendin pas...

FORUM

Vasili: Të mendojmë si Monika, kështu BE nuk do të jetë më ëndërr

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka sjellë në vëmendjen deklaratën e dy ditëve më parë të kryetares...

Shpërthen Dritan Kaba ndaj Albin Kurtit dhe Andi Bejtjes

Nga Dritan Kaba - Sot analisti Andi Bejtja në një status në Facebook, shpreh entuziazmin e tij për...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com