Ballina Etiketimet Flamur Noka

Etiketim: Flamur Noka

Flamur Noka: Robert Aga e Arben Keshi bos droge në zonën...

Ish-deputeti i PD Flamur Noka tha se Robert Aga dhe Arben Keshi , personat që dalin në përgjimet e Dibrës, ishin bosa droge dhe...

Flamur Noka: Bild të nxori zbuluar, të varrosi politikisht

Ish-deputeti i PD Flamur Noka nga Shkodra, ku ishte i pranishëm në protestën e opozitës, deklaroi se gazeta Bild e ka nxjerrë zbuluar Ramën. Noka...

Noka nga Shkodra: Nuk ka banditë të arrestojë shkodranët

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka nga qyteti i Shkodrës tha se zgjedhje më 30 qershor nuk do të ketë. Ai ishte në ballë...

Përgjimet, Noka: Dëshmi se Shteti është shndërruar në bandë

Ish-deputeti demokrat, Flamur Noka shprehet se çështja e vjedhjes së zgjedhjeve të mos ngushtohet tek fjalori banal i pushtetarëve. Sipas tij, "Kanceri i qeverisë...

VIDEO/ Protesta, Noka thirrje shqiptarëve: Nesër, si kurrë ndonjëherë…

Kur jemi një ditë larg protestës së tetë kombëtare të Opozitës, ish deputeti dhe ish ministri i Partisë Demokratike Flamur Noka fton qytetarët për...

Noka për protestuesit e burgosur: Vazhdon përballja me bandën në pushtet,...

Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë për 42 protestuesit e e arrestuar më 2 qershor. Dy pre tyrejanë mbajtur në arrest me...

Ish-deputeti Noka: Pushteti kriminal kërcënon opozitën

Gjashtë ish-deputetë të PD-së, Flamur Noka, Enkelejd Alibeaj, Gent Strazimiri, Klevis Balliu, Xhemal Gjunkshi dhe Anton Frrokaj të cilët sipas Policisë së Shtetit u...

Noka poston foto nga protesta: Asnjë forcë nuk na ndalon

Përmes një foto nga protesta marshim e kësaj të hëne, ish-deputeti i PD-së, Flamur Noka, thotë se opozita dhe shqiptarët nuk do të bëjnë...

Flamur Noka: Ramës do t’i pamundësohet dalja nga shtëpia

Partia Demokratike është e vendosur se nuk do të shkojë në zgjedhje me Ramën kryeministër, pasi sipas saj zgjedhjet do të ishin farse. Ish-deputeti i...

Noka përplaset me shefin e policisë: Jeni në shërbim të bandës...

Kryeministri Edi Rama ndodhet në shkodër, aty ku e kanë pritur me protesta duke i bllokuar rrugën te Ura e Bahcallekut. Bashkë me protestuesit...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

Petrit Vasili: Konçesionet ose KÇK-ja e Edit!

Nga Petrit Vasili (Nënkryetar i LSI) Edi Rama sot tha me gezim dhe vendosmeri sa qindra milion do...

Gjekmarkaj: Tri lajme të këqija pas tërmetit

Nga Agron Gjekmarkaj Para se të ndodhte kjo fatkeqësi natyrore, që mori shumë jetë njerëzish, duke lënë pas...