E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Flamur Noka

Etiketim: Flamur Noka

“Në Shqipëri po bëhet batërdia. Po shteti ku është?”

­ Deputeti demokrat Flamur Noka ka reaguar pas ngjarjes së fundit në Lezhë, ku u grabit një banesë dhe u plagos kryefamiljari. Noka thotë...

Rama: Ja pse i pranuam muxhaheidinët

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur shqetësimit të nënkryetarit të komisionit parlamentar të sigurisë kombëtare, Flamur Noka, lidhur me ardhjen e muxhaheidinëve në Shqipëri. “Duke...

Bamir Topi kërkon sqarimin e lidhjeve të Flamur Nokës me UDB

Gjatë mbledhjes së Asamblesë Kombëtare të FRD, ish kreu i Shtetit theksoi se Sali Berisha ndryshoi në 2006-ën draftin për ligjin e hapjes së...

Noka: Policia ruante avionët e drogës në Seman

Ish-MInistri i Brendshëm Flamur Noka ka akuzuar sot Policinë se avionët e dyshimtë të fotografuar në Seman ishte për transportin e drogës nën mbikqyrjen...

Pajisje trajnimi për përgjime apo pajisje përgjimi me trajnime -kjo është...

Pas akuzave të medias dhe PD-së, por edhe dyshimit të aleatit qeveritar LSI, ka dalë ministri i Brendshem Tahir i cili ka mohuar në...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...