E martë, Nentor 12, 2019
Ballina Etiketimet Flamur Noka

Etiketim: Flamur Noka

Flamur Noka: Të gjitha rrugët e krimit të çojnë te Rilindja

Ish-ministri i Brendshëm, Flamur Noka ka reaguar pas arrestimit të nipit të deputetit të PS për atentatin ndaj prokurorit të Durrësit. Noka thotë se...

Flamur Noka: Prokurorin Ndoja e goditi pushteti

Ish-deputeti i PD-së, Flamur Noka, ka lëshuar akuza të forta në drejtim të qeverisë, lidhur me atentatin ndaj prokurorit Ndoja. Përmes një postimi në...

Noka: T’i besosh Ramës reformën zgjedhore, njësoj si t’i besosh ujkut...

Ish-deputeti i PD, Flamur Noka, i ftuar në ''A2Cnn'', theksoi se Partia Demokratike nuk e njeh komisionin e reformës zgjedhore, pasi siç thotë ai,...

Flamur Noka: Hakmarrje e Ramës ndaj Klevis Balliut dhe banorëve të...

Ish-deputeti Flamur Noka ka qenë bashkë me banorët e Unazës së Re dhe përfaqësues të tjerë të opozitës para Gjykatës së Tiranës ku sot...

Noka: Po përplasen bandat e krimit me ato qeveritare. Rama peng...

Ish-deputeti i PD-së, Flamur Noka, përmes një deklaratë për shtyp, ka akuzuar qeverinë dhe kryeministrin Edi Rama për përplasjen e bandave në vend. Sipas...

Zgjedhja e Camit në KLP, Noka: Rama shpërbleu kunatën e Arben...

Ish-Ministri i Brendshëm, Flamur Noka, akuzon kryeministrin Rama se shpërbleu  ish- it të Lartë të Prokurorisë për mbylljen e dosjes "184".drejtuesen e Prokurorisë së...

Flamur Noka flet për foton Rama-Obama: Hyri në SHBA nëpërmjet një...

Janë zbuluar detaje të reja për foton e kryeministrit Edi Rama dhe presidentit Barack Obama. Fax News ka zbuluar emrin e shqiptarit që lidhi Ramën...

Flamur Noka: Saimir Tahiri i ka përgjuar të gjithë

''Saimir Tahiri i ka përgjuar të gjithë përfshirë edhe një pjesë të Ambasadave të huaja në Tiranë''. Ish-ministri i Brendshëm, Flamur Noka, gjatë një...

Ish-ministri i Brendshëm për Tahirin: ”Shefi i madh” për pak sa...

Ish-ministri i Brendshëm i PD-së, Flamur Noka, përmes një postimi në facebook, ka komentuar vendimin e Gjykatës së Krimeve të Rënda, që dënoi me...

Noka: Aksioni opozitar vazhdon, s’ka marrëveshje opozitë-mazhorancë

Pavarësisht zërave për një marrëveshje të afërt mes PS dhe PD, kjo e fundit hedh poshtë të gjitha pretnedimet. I ftuar në studion e...

EDITORIAL

Kryeministri Edi Rama i mori të gjitha pushtetet!

-PS ka marrë dje nën kontroll pushtetin më të rëndësishëm në një shtet, që është Gjykata Kushtetuese....

FORUM

Mos ji kaq i qetë sot, nesër e ke radhën ti!

Nga Gentjan Hajdari Teksa po ecja rrugëve të Tiranës nuk po më vinte keq për banorët e Astirit,...

Berisha: Një akt antikushtetues me çmim të shtrenjtë për Shqipërinë!

Nga Sali Berisha Miq, shkaterrimi me qellim kapjen e Gjykates se Larte dhe asaj Kushtetuese nga Edvin Mafia,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com