E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Flamur Golemi

Etiketim: Flamur Golemi

Deftesa me dy boja/ Flamur Golemi i përgjigjet akuzave për gjimnazin,...

Kryetari i Bashkisë së Gjirokastrës Flamur Golemi, mbi të cilin janë hedhur akuza se nuk ka pëfunduar shkollën e mesme, ka publikuar së fundi...

Investimet në Gjirokastër, Shehu thumbon Golemin: Me syzet 3D të Ramës...

Deputeti i Partisë Demokratike në qarkun e Gjirokastrës, Tritan Shehu ka reaguar përmes një statusi në Facebook, pas fjalës së deputetit të PS, Flamur...

Kandidatët e PS në Gjirokastër

Bledi Çuçi ka prezantuar sot kandidatët e PS-së në Qarkun Gjirokastër. Çuçi lexoi emrat e kandidatëve duke u shprehur se PS ka zgjedhur figurat...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com