Ballina Etiketimet Flake

Etiketim: flake

Flakët përfshijnë dy herë brenda ditës pyllin e Cakranit

Gjatë ditës së sotme, dy vatra zjarri kanë rënë në pyllin e Cakranit që prej orës 15:00. Zjarrin është favorizuar edhe era e cila...

Amazona mbetet në flakë

Zjarri që vazhdon prej pesë ditësh ka shkrumbuar një pjesë e konsiderueshme të pyjeve të Amazonës. Edhe pse po luftohet nga toka dhe ajri, 2500...

Përfshihet nga flakët aeroplani i ekipit të këngëtares Pink

Ekipi dhe menaxheri i këngëtares së njohur amerikane, Pink, janë përfshirë në një emergjencë ajrore pasi aeroplani i vogël në të cilin ata ishin...

Merr flakë anija në mes të natës, turistët në dilemë: të...

Një grup turistësh që po udhëtonin me anije rreth ishujve Galapagos janë përballur me një vendim të vështirë: të digjen ose të hidhen afër...

I vë flakën kioskës së xhaxhait, digjet edhe vetë 27-vjeçari. Niset...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Fierit ditën e sotme, ku një 27-vjeçar ka tentuar të djeg objektin e të afërmit...

Video/ Pamje e dëshmi rrëqethëse, Greqia në flakë, digjen disa shtëpi

Greqia ndodhet në një situatë të tmerrshme, teksa flakët e zjarrit po përhapen me shpejtësi, duke djegur shtëpi. Mediet fqinje raportojnë se në fshatin Davri...

Merr flakë makina afër qendrës tregtare, panik në Durrës

Një automjet tip Volkswagen Passat është përfshirë nga flakët pak momente më parë në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka shkaktuar panik duke qënë se ka...

Digjet dera e Kryesisë së Kuvendit

Protestuesit kanë qëlluar me bomba molotov. Flakët kanë përfshirë derën e Kryeministrisë dhe Kryesisë së Kuvendit. Nga dritarja e kryeministrisë në katin e dytë ka...

Tym në autostradë, një makinë përfshihet nga flakët (Video)

Një makinë është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja është shënuar mesditën e kësaj të shtune në afërsi të Vorës. Sic duket në videon...

Kulla Bangkok CentralWorld përshihet nga flakët, vdesin tre persona, plagosen 7...

Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë hotelin "Centara Grand Hotel" në kullën Bangkok CentralWorld, në Tajlandë. Mediat e huaja raportojnë se si pasojë e flakëve,...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Analiza e “Bloomberg”: Nuk ka datë për Shqipërinë, BE e lodhur me lindjen

Shpresat e Ballkanit për fillimin e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian janë “në fije të perit”...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani - Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com