E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Fjolla Morina

Etiketim: Fjolla Morina

Këngëtarja shqiptare përfundon në spital: Nuk është e lëhtë të vdesësh...

Fjolla Morina ka përfunduar në spital. Këngëtarja shqiptare ditën e sotme ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një foto ku shihet e...

Kur kërcen Fjolla Morina, të gjithë e kanë mendjen aty

Fjolla Morina ka publikuar disa video, ku bën lëvizje provokuese para kamerës. Fjolla Morina ka ndarë me ndjekësit pamje nga pushimet, ku po qëndron në...

Fjolla ironizon me kolegët: Në këngën e radhës do shihni se...

“Naçe naçe” mbetet një prej realizimeve të fundit të këngëtares Fjolla Morina në bashkëpunim me Beraton. Ky projekt ka pak ditë që është lansuar në...

Këngëtarja shqiptare këngë të dashurit të vrarë në atentat mafioz

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Fjolla Morina ka publikuar një këngë të re, një baladë dashurie. Mediat raportojnë se Fjolla ia ka kushtuar këngën...

Fjolla Morina i dedikon këngën ish-të dashurit që nuk jeton më

“Si ta pranoj” titullohet kënga më e re e Fjolla Morinës, të cilën e ka sjellë në një bashkëpunim me Valon Bytyçin. Kjo këngë...

FOTO/ Fjolla Morina e tepron keq fare

Vitin që lamë pas ka qenë tejet e komentuar për asetet e bujshme trupore. Këngëtarja, Fjolla Morina përveç karrierës muzikore më së shumti në media...

Fjolla ndez rrjetin (FOTO +18)

Fjolla Morina ka uruar ardhjen e Vitit të Ri në një mënyrë shumë provokuese. Këngëtarja publikoi një foto e shtrirë në shtrat mes dy...

Fjolla Morina: Nuk dua të flas më për miliarderin iranian, ka...

Këngëtarja Fjolla Morina u përfol gjatë për historinë me miliarderin iranian Sasha Sobhani, i cili ka qenë i dashuri i Morena Tarakut. Pasi treguan se...

Risjell këngën e Parashqevi Simakut, Fjolla: Nuk e njeh (VIDEO)

Fjolla Morina është padyshim një nga këngëtaret më të përfolura në mediat rozë. E ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan për të folur...

Fjolla Morina pranon hapur se bën ndërhyrje në fytyrë (Foto)

Fjolla Morina shpesh është vendosur në qendër të vëmendjes për ndërhyrjet e saj estetike. Por këngëtarja i ka mohuar zërat dhe ka pranuar se...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com