E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Firma

Etiketim: firma

E BUJSHME/ Agjencia italiane zbulon ditën kur Guardiola do të firmosë...

Pep Guardiola te Juventus. Ky është lajmi i bujshëm që ka pushtuar mediat italiane dhe europiane. Pas njoftimit të lajmit se Allegrit do të...

Sportingu tallet keq me Mihajlovic, e shkarkon serbin 8 ditë pasi...

Trajneri serb, Sinisa Mihajlovic po përjeton një moment aspak pozitiv. Para 8 ditësh, ai firmosi në Portugali me Sportingun e Lisbonës një kontratë 3-vjeçare,...

Punëtori ra nga pallati dhe humbi jetën, arrestohet drejtuesi teknik i...

Një punëtor në një pallat 12-katësh në rrugën “Xhorxhi Martini” humbi jetën një ditë më parë pasi ra nga kati i 10 i pallatit...

Firmosi kundër Bashës, habit deputetja e PD: E mësova nga…

Deputetja e Partisë Demokratike, Eleina Qirici ka bërë një sqarim lidhur me praninë e saj në listën e emrave që kërkojnë largimin e Lulzim...

Zbulohet firma e Melania Trump dhe njerëzit po çuditen (FOTO)

Njerëzit janë fiksuar me firmën e Melania-s. Përveçse se duket e veçantë dhe elegante, të kujton shumë firmën e bashkëshortit të saj Donald. “Yahoo” e mori...

Agron Llakaj sqaron firmën për ‘LIBRA’ dhe shpërthen kundër politikanëve

Firma e aktorit të njohur të humorit, Agron Llakaj për regjistrimin në KQZ të partisë LIBRA shkaktoi menjëherë efektin e saj në portale, por jo vetëm. Lajmin e...

Dëmtimi i rrjetit elektrik, OSHEE 10 kallëzime ndaj firmave private

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) shpreh shqetësimin e ngritur disa herë mbi fenomenin alarmant të dëmtimit të rrjetit shpërndarës, shkaktuar nga palë...

Koço Kokëdhima: Blushi nuk pranoi të firmoste marrëveshjen për importin e...

Ligji i ri për importin e mbetjeve, i miratuar nga qeveria “Rama”, ka rihapur edhe një herë debatin e 12 viteve më parë, kur...

Berisha: Kryeministri Rama i jep 600 mijë Euro vajzës së gruas

Kryeministri Edi Rama ka akorduar 600 mijë Euro për kompaninë “51N4E”, ku është punësuar edhe vajza e bashkëshortes së Kryeministrit. Kjo kompani e ka...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Luan Rama: Kosova brenda Serbisë, një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!

Nga Luan Rama* - Nuk është një lapsus. Nuk është as ndonjë gabim prej pakujdesisë, publikimi në faqen...

Reformë e denjë për gishtin e Boschart

Nga Ylli Manjani - Shihni me vemendje se për çfarë reforme zgjedhore po zihen. Halli më i madh...