Ballina Etiketimet Firma piramidale

Etiketim: firma piramidale

Pronat e ish-firmave piramidale. Ankandet më 7 nëntor për disa pasuri...

Ministria e Financave do të nxjerrë në ankand më 7 nëntor disa prona të ish firmave piramidale VEFA. Vlera fillestare e të gjitha pasurive...

“Sudja” online dhe viktimat e radhës

“Easy INVEST”, një nga bursat e investimeve online ka mbyllur aktivitetin në vendin tonë, duke marrë me vete edhe investimet e qindra kreditorëve në...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...

Petrit Vasili: Konçesionet ose KÇK-ja e Edit!

Nga Petrit Vasili (Nënkryetar i LSI) Edi Rama sot tha me gezim dhe vendosmeri sa qindra milion do...