Ballina Etiketimet Festivali i fëmijëve

Etiketim: festivali i fëmijëve

Nis festivali i fëmijëve në Shkodër

Edicioni i 57-të i festivalit mbarëkombëtar të këngës për fëmijë, ngjiti në skenën e teatrit “Migjeni” 10 interpretimet e natës së parë. Zëra të magjishëm,...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

“Thesi” i Edi Ramës nxjerr vetëm kriminelë, trafikantë, oligarkë…

Nga Kastriot Islami Edi Rama sa herë fut dorën në ‘thes’ nxjerr; i) kriminel a trafikant; ii) të...

Mihali i Qeparoit

Nga Auron Tare Mihali i Qeparoit (pjesa e dyte) Tani qe gjakrat u qetesuan pas incidentit te Porto Palermos...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com