Ballina Etiketimet Ferdinand Doda

Etiketim: Ferdinand Doda

Djali sherr me nënën pasi e braktisi nusja, babai: Gruaja ime...

Ferdinand Doda është rikthyer për të disatën herë në studion e emisionit “Me zemër të hapur” në News24 pas disa denoncimeve që ai së...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...