E martë, Korrik 16, 2019
Ballina Etiketimet Femrat

Etiketim: femrat

Zbulohet arsyeja: Pse femrat i duan partnerët më të gjatë se...

Sipas studimeve më shumë se 50% e femrave instinktivisht kanë refuzuar lidhjet me meshkujt më të shkurtër se vetë ato, kjo gjë do t’i...

Njihuni me 10 shtetet me femrat më të bukura në botë...

Brazili–Brazili njihet për numrin më të madh modeleve të palestruara në vendet latine dhe për femrat më të bukura në planet. Si bjondet edhe...

Habit deputeti i PD-së: Punonjëset e administratës të ngrenë këmbët lart

Deputeti demokrat i Lushnjes Myslim Murrizi ka bërë një tjetër deklaratë “bombë” pas denoncimit me foto se çfarë bëjnë policet në komisariatin e Lushnjes. Muzrri shkruan në Facebook se femrat në...

Dashuria – Pse femrat “Alfa” e kanë të vështirë të gjejnë...

Brilante, të arsimuara dhe të suksesshme, por shpesh janë pak të dëshiruara në jetë dhe në punë Janë të pavarura, të vendosura dhe të suksesshme....

Studimi: Femrat më të lumtura janë pornostaret

Një studim amerikan ka evidentuar se si femrat më të lumtura janë ato të cilat kanë një karrierë prej pornostarje. Duket se ato gëzojnë një...

Studimi/ Femrat ndihen të vjetra në moshën 29-vjeçare, ndërsa meshkujt në...

Një thënie e vjetër thotë që jemi të vjetër aq sa ndihemi të vjetër, ndërsa hulumtimet shkencore tregojnë që femrat ndihen kështu në moshën...

Turizmi seksual, femrat iu drejtohen vendeve ekzotike

Turizmi seksual nuk është vetëm për meshkujt. Rritet numri i femrave që vlerësojnë më shumë mashkullin e vendeve ekzotike. Në fakt ende nuk ka...

Tri pyetjet që meshkujt nuk duan t’i dëgjojnë nga femrat

Qëndroni në këto 3 pyetje, as mos tentoni t’i parashtroni, sepse meshkujt do humbasin mënjëherë interesin për ju… Është normale që lidhja të përparojë dhe...

Këto janë 5 gjërat për të cilat femrat gënjejnë hapur partnerin...

Ndonjëherë  është mirë që disa gjëra të mos tregohen në një lidhje. Femrat  nuk tregojnë  disa gjëra specifike partnerit të tyre, për të shmangur keqkuptimet...

Studimi, femrat me të pasme të mëdha janë më të shëndetshme

Të kesh të pasme të mëdha nuk është çështje vetëm e estetikës. Sipas një studimi shkencor, femrat që grumbullojnë më shumë yndyrë tek ijet...

EDITORIAL

Presidenti: Propaganda e hetuesia, dy shtyllat që mbajtën në këmbë komunizmin

Presidenti Ilir Meta është takuar sot me mjekun e njohur Isuf Kalo. Në një postim në Facebook,...

FORUM

Shqipëria drejt çmendurisë: politika shkruan shkencën !

Nga Artan Fuga - Nga Deputetët po shkruajnë edhe ligjet e Njutonit, edhe ekuacionet e Makswellit! Sot e nesër...

Kim Mehmeti: Opozita i “dogji” mandatet, “Rilindja” është duke e “djegur” Shqipërinë

Shkruan Kim Mehmeti Nuk janë të pakuptimta, përbuzëse dhe çmendurake vetëm thëniet e Kryeministrit të Shqipërisë se vendi...