E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Fëmijët në protestë

Etiketim: Fëmijët në protestë

Fëmijët në protestë kundër prindërve: Luani me ne, jo me celularët...

Fëmijët kanë dalë në rrugët e Gjermaniës më parë këtë javë për të protestuar kundër përdorimit të tepruar të telefonavae nga prindërit e tyre. Fëmijët...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

(Mos)hapja e negociatave..?!

Nga Kastriot Islami - Është për të ardhur keq dhe për ta cilësuar lajm shumë të hidhur një...

Negociatat si një kështjellë prej rëre

Nga Patrik Sadikaj Po lexoja me vëmendje deklaratën e ministres për Çështjet Europiane të Francës, e cila është...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com