E hënë, Nentor 18, 2019
Ballina Etiketimet Fëmijët e Qendrës së Zhvillimit “Pëllumbat”

Etiketim: Fëmijët e Qendrës së Zhvillimit “Pëllumbat”

Fëmijët e Qendrës së Zhvillimit “Pëllumbat”, nisin sot rrugën e dijes

Aftësitë ndryshe nuk i kanë penguar Florindën, Arianin, Kevin dhe shumë nxënës të tjerë të Qendrës së Zhvillimit “Pëllumbat”, të nisin sot vitin e...

EDITORIAL

Presidenti fillon çmontimin e mafies së RILINDJES

-Ilir Meta ka vendosur që të thërrasë në takim për t’u konsultuar ish-presidentët e Republikës, ish-ministrat e...

FORUM

VOA: Korrupsioni dhe taksat, pengesë për investimet e huaja

Investimet e huaja në Shqipëri shumë shpejt pritet të hyjnë në një fazë vështirësie. Dy projektet e...

Xhafaj reagon për Gjykatën Kushtetuese

Ish-ministri Fatmir Xhafaj, ka reaguar në lidhje me debatin mes presidentit dhe mazhorancës për plotësimin e Gjykatës...