E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Faza e pjekjes

Etiketim: faza e pjekjes

Ja në cilën fazë të pjekjes duhen ngrënë bananet

Pyetjes se kur është koha e përshtatshme për të ngrënë një banane, mund t’u përgjigjeni fare lehtë: kur janë të pjekura, por sipas nutricionistëve...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com