E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Fatos Nano

Etiketim: fatos Nano

21-vjetori i grushtit të shtetit shqiptar (FOTO)

Sot bëhen plot 21 vite nga rënia e shtetit shqiptar, ku më 14 shtator 1998 mijëra persona tentuan të marrin me forcë Kryeministrinë, e...

Edhe Fatos Nano mbështet protestuesit e Unazës së Re

Banorët e Unazës së Re që protestojnë prej muajsh kundër projektit korruptiv të qeverisë që u shemb atyre banesat ku jetojnë, kanë pasur sot një...

Ish-Presidenti, Bamir Topi promovon librin, “NOCTURN” (Kur arsyeja errësohet nga pushteti)

Ish-kreu i shtetit vjen me një rrëfim personal dhe politik në librin “NOKTURN” (Kur arsyeja errësohet nga pushteti) Ish-presidenti dhe politikani i njohur, Bamir Topi...

FOTOLAJM/ Nano refuzon Kongresin, rrjeti tallet me Ramën

Teksa është u zhvillua sot Kongresi i PS-së, ajo që u vu re është fakti që ish-kryeministri Fatos Nano nuk ishte i pranishëm. Ish-lideri i...

Ndoka: Simpati për Nanon, pasi talli PS, u tall edhe sot...

Ish-kryeministri, Fatos Nano edhe sot ka bërë lajm jo me deklaratat apo qëndrimet e tij, por me mungesën e zakonshme në aktivitete. Prej dy javës...

“U fry” me të madhe se do ishte, Fatos Nano bojkoton...

Teksa është duke u zhvilluar sesioni i parë i Kongresit të PS-së, ajo që vihet re është fakti që ish-kryeministri Fatos Nano nuk është...

Bushati: PS ka vdekur, po fsheh arkivolin

Analisti Andi Bushati i ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në News 24 komentoi gjerë e gjatë situatën politike në vend. Në një kohë që opozita...

Fatos Nano rikthehet në PS? Ja kur do ta shohim ish-liderin...

Fatos Nano do të jetë i pranishëm në Kongresin e PS-së i cili pritet të mbahet ditën e shtunë më datë 23 mars. Lajmin e...

Rrëfimi i Presidentit Meta: Me Sali Berishën kam kimi të veçantë,...

Presidenti Ilir Meta i ftuar në emisionin “Opinion”, në një intervistë ndryshe për jetën dhe karrierën e tij, ka rrëfyer raportet e tij politike...

Vitore Tusha, gjyqtarja që la në burg Fatos Nanon

Vitore Tusha mban gradën doktore shkencash. Ajo është anëtare e Gjykatës Kushtetuese që prej vitit 2008 e gjithashtu anëtare e Këshillit të Emërimeve në...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Lorenc Vangjeli: Të gjithë mëkatarët që zbuloi tërmeti

Nga Lorenc Vangjeli - Ende pa u zbuluar emri i kryeprokurorit të ri, tërmeti i nëntorit i kishte...

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...