Ballina Etiketimet Fatos Lubonja

Etiketim: Fatos Lubonja

Fatos Lubonja: Letrat e Ramës, si biseda e ujkut me delen

NgaEdi R - Sigurisht, që edhe të jesh pjesë (kuptimi i fjalës parti), edhe ta konsiderosh veten të tërë, është kontradiktore. Por, Kryeministri ynë e ka...

Lubonja: Rama po përpiqet të eleminojë opozitën, ky është kthim në...

Analisti Fatos Lubonja, duke komentuar protestat e opozitës nga News 24, tha se Rama po përpiqet të eleminojë opozitën, dhe këtë po e bën...

Lubonja: Pushteti vepron me forcë si në kohën e Enver Hoxhës

Analisti Fatos Lubonja duke folur në emisionin “Të paekspozuarit” në “News 24” tha se pushteti po dhunon sot qytetarët si dikur Enver Hoxha, duke...

Lubonja: Opozita është e dënuar sot që, ose të luftojë me...

Analisti i njohur Fatos Lubonja i ftuar në News 24, thotë se opozita është e dënuar që të luftojë përnjëherësh Edi Ramën bashkë me...

Ndryshimi i qëndrimit për kufijtë, Lubonja: Rama do kërkojë si lëshim...

Analisti Fatos Lubonja thotë se kryeministrin Edi Rama e kemi parë të ndryshojë disa herë qëndrim sa i përket edhe shkëmbimit të territoreve midis...

Fatos Lubonja: Ja si largohet Rama

Analisti Fatos Lubonja mendon se për sa kohë që Edi Rama do të jetë kryeministër, zgjedhjet nuk do jenë të lira. Në një lidhje...

Lubonja: Alarmi i padëgjuar ndonjëherë nga Holanda dhe alarmi i munguar...

Nga Fatos Lubonja - Votimi i Parlamentit holan dez për t’i bërë thirrje BEsë që t’u heqë shqiptarëve të drejtën e udhëtimit pa viza, u...

Lubonja për “opozitën e re”: I keni dëgjuar ndonjëherë të...

Analisti Fatos Lubonja i konsideron ‘opozitë të opozitës’ grupin e ri parlamentar të udhëhequr nga deputetja Rudina Hajdari dhe partinë e re ‘Bindja Demokratike’...

Lubonja: Shqipëria jo vetëm eksportuese e krimit, shteti i kapur

Analisti Fatos Lubonja thotë se Holanda flet më shumë për hallin e tyre dhe jo se çfarë ndodh në Shqipëri. Duke komentuar vendimin e...

Lubonja: Rama ka nevojë për fasadë për të qëndruar në pushtet

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në News 24 u shpreh se Rama ka nevojë për fasadë për të qëndruar në...

EDITORIAL

Mafia e qeveritare e votave mbyll dosjen e Dibrës. Pse heshtin ndërkombëtarët?

Prokuroria mbylli skandalin më të madh të vjedhjes dhe manipulimit të votave në Shqipëria, e dokumentuar me...

FORUM

Qemal Stafës, nuk i ndahen Minxhozët edhe pas 80 viteve!

Nga Ylli Dylgjeri Qemal Stafës, nuk i ndahen Minxhozët edhe pas... 80 viteve! Pas një debatit institucional Kryeministri-FSHF, e më...

Fondacioni Martin & Mirash Ivanaj – Një xhevahir kulture dhe dije në mes të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com