E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet Fatos Klosi

Etiketim: Fatos Klosi

Salianji: Ke frikë të përballesh me krimin, o babagjysh krimi; Klosi:...

Ish-deputeti demokrat, Ervin Salianji i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora është përfshirë në debat me ish-kreun e SHISH, Fatos Klosi, ku...

Ish-kreu i SHISH-it mundohet të zhbëjë “trafikun”: Shqipëria s’është vend i...

Ish-shefi i SHISH Fatos Klosi i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora tha se Shqipëria nuk është vend i rëndësishëm i linjave...

Ceka i përvishet Fatos Klosit: Je miku im, por mos më...

Historiani Neritan Ceka i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora tha se Komisioni parlamentar Hetimor për shkarkimin e Presidenti është komisioni që...

Ish-kreu i SHISH: Saimir Tahiri, kokë turku mbi akuza absurde, precedent...

Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi, i ka cilësuar si absurde dhe false, akuzat ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahirit. Në studion e Report Tv,...

Përgjimet, ish-kreu i SHISH: Ata që janë kapur duke biseduar duhet...

Ish-kreu i SHISH-it, Fatos Klosi i ftuar në emisionin “Kjo Javë” në Neës 24 foli për përgjimet e publikuara, ndërsa tha se ky fenomen...

Informacion për burgjet, Fatos Klosi: Ja pse Meta veproi mirë

Ish-kreu i Shërbimit Informativ të Shtetit, Fatos Klosi i ftuar në emisionin “Kjo Javë” në News 24 u ndal tek letra që kreu i...

“Bomba” e Sali Berishës: Fatos Klosi organizoi vrasjen e ish-ministrit të...

Ish-Kryeministri Berisha ka hedhur dritë mbi vrasjen e ish-ministrit kosovar të mbrojtjes Ahmet Krasniqi, i cili u ekzekutua në Tiranë në shtator të vitit...

Alarmi nga vrasjet, Klosi: Qeveria përgjegjëse për situatën

Ish-kreu i SHISH-it Fatos Klosi i ftuar në emsionin “360 Gradë” në RTV Ora u shpreh se qeveria është përgjegjëse për situatën kriminale në...

“Balili”, ish-kreu i spinazhit: Ai që është “Bos”, nuk bëhet drejtor...

Ish-kreu i SHISH-it, Fatos Klosi i ftuar në "Arena" nga Dritan Hila thotë se trafikantët e drogës që kërkojnë mbështetje politike nuk dalin në...

Klosi: Eksperimenti i ndryshimit të kufijve nuk mund të bëhet në...

Fatos Klosi i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha çështja e ndryshimit të kufijve nuk mund të bëhet në Ballkan. Klosi: BE pretendon të...

EDITORIAL

Sërish kërcënim për gazetarët: Dorëzoni pasaportat e shërbimit ose ua sekuestrojmë!

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme u ka bërë thirrje të gjitha mediave dhe gazetarëve, që...

FORUM

Tërmeti si shans për të forcuar pushtetin personal!

Nga Kastriot Islami Tërmeti po rezulton me pasoja katastrofike për qytetarët por një mundësi e artë apo shans...

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...