E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Fatma Met’hasani

Etiketim: Fatma Met’hasani

Fatma Methasani fotografohet pa filtra me barkun e rrumbullakosur

Moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të parë. Lajmin e bukur të pritjes së ëmbël...

”Mashkulli i parë që më ka zhveshur”, flet moderatorja shqiptare

Moderatorja Fatma Methasani ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Why Not”. Teksa Roza Lati po i tregonte publikut se Fatmën e identifikojnë...

I dashuruar marrëzisht Alfio e gdhend në lëkurë Fatmën

Fatma Methasani është prezantuesja e emisionit “Fun day”, e cila përmbysi stereotipin se në televizion duhet të punojnë vetëm vajzat me format e Kim...

Fatma Methasani: Ishte mision më vete të mbaja diskrete lidhjen

Fatma Methasani është prezantuesja e emisionit “Fun day”, e cila përmbysi stereotipin se në televizion duhet të punojnë vetëm vajzat me format e Kim...

Një mëngjes plot suprizë për Alfion, e përgatitur nga Fatma

Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani e pranuan dashurinë e tyre vetëm pak ditë më parë. Ishte Alfio ai që shkruajti në fillim, pastaj moderatorja Fatma...

E mbajtën të fshehtë, çifti i famshëm shqiptar zyrtarizon lidhjen

Prej kohësh flitej për një lidhje mes kuzhinierit Alfio Rrotani dhe moderatores Fatma Methasani. Por deri tani nuk ishte konfirmuar. Ishte fituesi i 'Masterchef' që...

E papritur! Moderatorja shqiptare merr propozimin për martesë ‘live’ në emision!

Gjatë emisionit “Fun Day” në ditën e sotme ka ndodhur një situatë jo e zakontë për moderatoren Fatma Met'hasani. Gjatë momentit kur po shpjegonte temën...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...

Shqipëri: Qytetarë, mbani vesh, ju flet Edi Rama!

Censurë, fshirje e shkrimeve në internet, presion ndaj gazetarëve, kështu është situata e shtypit në Shqipëri, që...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com