Ballina Etiketimet Fasone

Etiketim: fasone

200 mln euro nga fasonet – Rritje me 35% krahasuar me...

Sektori i fasoneve i ka sjellë ekonomisë shqiptare 200 milionë euro në gjysmën e parë të këtij viti. Sipas të dhënave nga Banka e...

Biznesi ‘skllavërues’ i fasonëve drejt falimentimit

Fabrikat e tekstileve dhe këpucëve po përballen me një hendek të fuqisë punëtore. Numri i kontratave të reja po rritet, por gjetja e punonjësve...

Durrës – Punëtoret e rrobaqepësisë padisin pronarin italian: S’i dha pagën...

Gjashtë punonjëse të një rrobaqepësie kanë denoncuar në polici pronarin e firmës pasi nuk i pa paguar për 4 muaj dhe nuk i ka...

EDITORIAL

BIRN: Dosja e Dibrës u transferua nga Arta Marku

Dosja voluminoze e manipulimit të dyshuar të votave në Dibër ka bërë pingpong mes Prokurorisë së Krimeve...

FORUM

Sesi funksionon Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e tregon lokal “Panorma”

Nga  Kim Mehmeti - Nuk besoj te ketë në Maqedoni ndonjë qytetarë të moshës madhore, i cili të...

Lubonja: Rama, më i rrezikshëm se Mihali

Analisti Fatos Lubonja ka komentuar në rubrikën “Opinion”, në “News 24”, dy çështjet më të “nxehta” të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com