E premte, Korrik 19, 2019
Ballina Etiketimet Fanellat

Etiketim: fanellat

Kosova prezanton fanellat e reja, bëhet realitet një nga ëndrrat e...

Federata e Futbollit të Kosovës ka prezantuar fanellat e reja të kombëtares dhe logon e saj. Kosova tashmë gëzon një status të ri në...

Ja fanellat zyrtare të Kombëtareve pjesëmarrëse në Kupën e Botës (FOTO...

Teksa jemi vetëm 7 ditë larg nga starti i Kupës së Botës, të 32 Kombëtaret pjesëmarrëse sigurisht që kanë bërë zyrtare edhe fanellat me...

FOTO/ 84 ditë larg Botërorit, zbulohet sesi do të jenë të...

Botërori i Rusi 2018 do ekzaktësisht edhe 84 ditë për të filluar, por ndërkohë gjithmonë e më shumë detaje po zbulohen prej tij. Së...

Ku shiten më shtrenjtë fanellat e futbollit në Europë?

Fansat e futbollit shpenzojnë shumë për të blerë fanellat e ekipeve të tyre të zemrës. UEFA ka publikuar listën e çmimeve të fanellave, teksa...

Kombëtarja e kërkon fatin te fanellat e reja

Kombëtarja shqiptare e futbollit do të mbajë veshur për herë të parë fanellën e re me ngjyrë të bardhë gjatë ndeshjes së sotme në...

FOTO/ Roma publikon fanellat e reja por qendron tradicionale

Fanellat e reja do të jenë me tradicionale verdh e kuq, të cilat prodhohen nga kompania Nike dhe në shitje dalin nga 25 maji. Lojtari...

FOTO/ Interi publikon fanellat e reja, shikoni ndryshimin

Fanellat e reja të Interit do të jenë me ngjyrat tradicionale të kaltra dhe të zeza, ashtu sikurse janë edhe ngjyrat e skuadrës. Fanellat e reja...

FOTO/ PSG publikon fanellat e reja për sezonin e ardhshëm

Paris Saint Germaini ka zbuluar fanellat e reja për sezonin e ri 2017/18. Ajo që bie në sy është dominimi te ngjyra e kaltër...

EDITORIAL

Miratohet nga kryeministri Rama “RRUGA E FLORIRIT”, 258 milionë euro për 17 km!

Seanca e fundit e Parlamentit ka shërbyer për të mbyllur qokat e fundit të qeverisë për këtë...

FORUM

Ka disa zgjidhje për krizën…

Nga Kastriot Islami Kriza politike, kushtetuese, sociale, është thelluar në ekstrem. Në horizont po duket një krizë e thellë...

Artan Fuga: Profesorët e degraduar

Nga Artan Fuga - "Ta gëzojnë" profesorët dhe profesorët e asociuar ligjin që Kuvendi i sotëm jolegjitim aprovoi...