Ballina Etiketimet Familjaret

Etiketim: familjaret

Nuk bëhet i gjallë prej 2 ditësh, familjarët kërkojnë ndihmë për...

Që nga mëngjesi i djeshëm 15 vjeçari nga Gjakova me emrin Ronaldinjo Sopjani është zhdukur. Sipas familjarëve të djaloshit, ai ka dalur dje në mëngjes...

Prokurori Ndoja lë reanimacionin, takohet me familjarët

Prokurori Arian Ndoja ka dalë nga reanimacioni. Pasi u trajtua për disa orë pas atentatit të djeshëm ku mori dy plumba, prokurori Ndoja është...

Vrasja për hakmarrje bandash? Merren në pyetje familjarët e Besnik Hidës...

Një ditë pas ekzekutimit të tregtarit të Makinave në Lushnje, Policia ende nuk ka persona të dyshuar të vënë në pranga. Grupi hetimor mësohet...

Prangosen 3 protestues të Unazës, familjarët: Duan të na frikësojnë

Babë e bir u arrestuan dy ditë më parë te Unaza e Re, pas protestave kundër prishjes së banesave të tyre. Ndërsa gjykata do të...

Familjarët nuk po u besonin syve, 20-vjeçari zgjohet gjatë funeralit përpara...

Një 20-vjeçar, i cili mendohej se kishte vdekur, është zgjuar gjatë mbajtjes së funeralit të tij. Mohammad Furqan, ishte deklaruar i vdekur nga mjeket e...

Pengoi qendrat e votimit, familjarët: Terror, sikur janë serb

Policia në Shkodër ka arrestuar një person për shkak tentoi të pengoja hapjen e qendrave të votimit në Postribë, gjatë ditës së djeshme.Mësohet se...

Elbasan, familjarët e protestuesve të arrestuar përpara policisë

Edhe mbrëmjen e kësaj të shtune para godinës së Drejtorisë Vendore të Policisë së Elbasanit u mblodhën dhe protestuan dhjetëra anëtarë dhe simpatizantë të...

Të pasurit do paguajnë më shumë – Riformulimi i taksës së...

Kush ka para’ më shumë dhe është më përfitues ndaj shërbimeve të bashkisë, do të paguajë më shumë. Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj theksoi...

“21 Janari”/ Strasburgu shpërblen pasardhësit e viktimave. Ja vendimi

Gjykata Europiane për të Drejtat e Njeriut në Strasburg mbyll shqyrtimin e kërkesës së familjarëve të viktimave të 21 Janarit me një shpërblim të...

Vajza e Lori Loughlin e zemëruar, fajëson prindërit për shkatërrimin e...

Para se të zbulohej skandali rreth dhënies së korrupsionit për pranimet në kolegjet prestigjioze, ku u përfshinë edhe prindërit e saj, aktorja Lori Loughlin...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com