Ballina Etiketimet Falas

Etiketim: falas

Gjendet punonjësja që i jepte falas hamburger Ronaldos: Ishte i turpshëm!

Cristiano Ronaldo në një intervistë të dhënë së fundmi për kanalin britanik “ITV”, ka treguar vështirësitë e jetës së tij kur ishte fëmijë. Një...

Kontrolli mjekësor bazë, falas për 1.2 mln shqiptarë

Kontrolli mjekësor bazë i shërben 1.2 milionë shqiptarëve të grupmoshës 35-70 vjeç të cilët e përfitojnë falas. Qytetarët me anë të këtij kontrolli masin...

Tirana mirëpret një tjetër festival falas

Tirana po kthehet në një qendër të kulturës jo vetëm në rajon, por edhe më gjerë. Për 6 ditë me radhë, kryeqyteti do të...

Wikipedia, s’ka program “Zero” për vendet në zhvillim

Ishte një mision altruist: Aksesi falas në Wikipedia tek njerëzit në vendet në zhvillim, pa kërkuar “mobile data” për të marrë informacion. Wikimedia Foundation ka...

Zbardhet vendimi, ja cilat familje përfitojnë lidhjen dhe sahatin e ujit...

Data 1 Shkurt është edhe kufiri i fundit kohor, kur qeveria do të të nisë aksionin kundër lidhjeve të paligjshme të ujit. Por një...

Pesë gjërat që janë falas në aeroplan, por të cilat ju...

Ju keni shpenzuar para për një biletë aeroplani apo për bagazh shtesë. Por, përveç gjërave me pagesë, përcjell Telegrafi, ka gjëra që ju mund t’i...

Një kasolle në natyrë ku mund të kaloni natën të qetë,...

Një kasolle prej druri është ndërtuar në Bordeaux të Francës dhe lejon cdo person që të kalojë natën falas. Kjo është bërë që të frymëzojë...

WiFi falas për të gjitha vendet e BE-së

Ka triumfuar projekti i shtrenjtë prej 120 milion euro, për të pasur akses falas në internet, në të gjithë vendet publike të Bashkimit Europian. Me...

Reklamat falas/ 10 televizionet letër KQZ: Partitë të zbatojnë Kodin Zgjedhor

Televizionet kryesore në vend i janë drejtuar me një letër Autoritetit të Mediave Audiovizive dhe OSBE-së ku kërkojnë nga partitë politike që të marrin...

ALBtelecom, 1 vit internet falas në shtëpinë e fituesit të “Hack...

“Hack Day Albania 2016”, eventi që organizohet për vitin e dytë radhazi nga ALCIRT dhe nën kujdesin e Ministres së Shtetit për Inovacionin dhe...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com