E enjte, Qershor 20, 2019
Ballina Etiketimet F1

Etiketim: F1

Kubica pas 8 vitesh në F1

Më në fund Robert Kubic do të rikthehet zyrtarisht në Formulën 1. Këtë një fitme ka publikuar skuadra e tij Williams, e cila ka...

F1, Schumacher dhe familja e tij do të transferohen në Majorka

Michael Schumacher do të transferohet në Majorka, në një qendër luksoze që bashkëshortja e ish kampionit të F1, Corinne, ka blerë në Andratx, rreth...

F1, Hamilton shpallet kampion nëse…renditet i pesti

Fitorja e Lewis Hamilton në Austin të Teksasit i dha atij mundësinë që të jetë me një dorë te titulli kampion i këtij Botërori. Piloti...

F1, Hamilton pole dhe rekord në Silverstone

Lewis Hamilton nuk njeh limite dhe e ka bërë më së miri në shtëpinë e tij, Silverstone, në fundjavën e 10 të Botërorit të...

F1, Hamilton triumfon në Çmimin e Madh të Kinës

Pas triumfit të Ferrarit në garën e parë sezonale të Melburnit në Australi, ka ardhur edhe kundërpërgjigjja e Mercedesit me nënkampionin e vitit të...

Racing car championships 2013

Vestibulum molestie risus non mauris tincidunt iaculis id non elit. Sed id odio dui. In accumsan accumsan turpis, a lacinia nibh rhoncus eu. Class...

EDITORIAL

Sondazhi Fevziu/ 79 për qind e popullit mendon se po shkojmë në përplasje

Në emisionin "Opinion" te Blendi Fevziut në Tv Klan mbrëmë u debatua rreth fillimit të përplasjeve mes...

FORUM

Pas përgjimeve. Andi Bejtja: Organizata kriminale “Mos e rruj K….”

Nga Andi Betja - Te gjithe qoftet e Bild ku Rilindja del tamam si nje organizate kriminale, (fatmiresisht...

Apeli i Veton Surroit: Shqipëria po shkon drejt humnerës

Nga Veton Surroi Po të ishte Shqipëria ndërmarrje ekonomike me aksione në bursë ndërkombëtare, menaxhmenti i saj do...