E hënë, Nentor 18, 2019
Ballina Etiketimet Eva Braun

Etiketim: Eva Braun

5 mijë dollarë për të brendshmet e gruas së Hitlerit

Një palë të brendshme që besohet se janë veshur nga gruaja e Adolf Hitler, Eva Braun, u shitën për rreth 5000 dollarë amerikanë të...

Çifti i çuditshëm/ Çastet e fundit të Hitlerit dhe Eva Braun

Gazeta e njohur “The National Interest” ka shkruar një artikull për fundin e hidhur të çiftit Adolf Hitlerit dhe Eva Braun. Me ëndrrën e...

Fotot tronditëse tregojnë “nusen” e nazist Adolf Hitlerit, Eva Braun nudo?...

Fotografitë ishin të fshehura në një papafingo para se të dorëzohet tek një tregtar antike. Dy foto të një femre e cila shfaqet krejt...

“Bota e shokuar, fotot tregojnë që Hitleri nuk u vetëvra në...

Sipas versionit zyrtar, Adolf Hitleri qëlloi veten me pistoletë, ndërsa Eva Braun zgjodhi një dozë vdekjeprurëse cianidi dhe në përputhje me urdhërat e dhëna...

“Brekët”e së dashurës së Hitlerit, u shitën 3,500 dollarë (FOTO)

Një palë të brendshme mëndafshi të veshura nga Eva Braun, e së dashurës së Hitlerit, janë shitur për 3,500 dollarë. Të qëndisura me inicialet...

Ja pse të brendshmet rozë çmendnin Hitlerin, zgjonin epshin tek ai?

Jo dhe aq diktator, sa i takon jetës sentimentale. Madje, Hitlerin e çmendi dicka dhe këtë duhet ta mendohuni mirë. Femra që cmendi diktatorin,...

EDITORIAL

Presidenti fillon çmontimin e mafies së RILINDJES

-Ilir Meta ka vendosur që të thërrasë në takim për t’u konsultuar ish-presidentët e Republikës, ish-ministrat e...

FORUM

VOA: Korrupsioni dhe taksat, pengesë për investimet e huaja

Investimet e huaja në Shqipëri shumë shpejt pritet të hyjnë në një fazë vështirësie. Dy projektet e...

Xhafaj reagon për Gjykatën Kushtetuese

Ish-ministri Fatmir Xhafaj, ka reaguar në lidhje me debatin mes presidentit dhe mazhorancës për plotësimin e Gjykatës...