Ballina Etiketimet Europiani

Etiketim: europiani

Plan i “çmendur” i Kosovës: Me Shqipërinë do aplikojmë për të...

Shqipëria insistoi në mënyrë të vazhdueshme për të inauguruar Arenën Kombëtare me një ndeshje të madhe në nivel ndërkombëtar, por kjo kërkesë e FSHF-ës...

Spanja shpall zyrtarisht kandidaturën për Europianin 2028

Spanja kërkon që të që të organizojë kampionatin Evropian të futbollit 2028-të. Kryeministri Pedro Sanchez së bashku me kreun e Federatës Luis Rubiales janë...

Europiani i Minifutbollit/ Kuqezinjtë sfidojnë sot Bosnjën, tjetër shans për pikët...

Sot në orën 17:00, Shqipëria do të zbresë sërish në fushë për të zhvilluar ndeshjen e dytë në Grupin C, të Kampionatit Europian të...

Qerimaj “tradhtohet”, tërhiqet nga Europiani

Atëherë kur nuk pritet, mësohet se Erkand Qerimaj nuk do të ketë mundësi që të garojë në Kampionatin Europian të Peshëngritjes që po zhvillohet në...

Sfida e Shqipërisë!

"Prania e Shqipërisë në Francë, është një portë e mrekullueshme për gjithë ata të rinj dhe adoleshentë, që ndryshe nga prindërit dhe gjyshërit e...

EDITORIAL

Edi Rama duhet të përgjigjet për Vorën

Prej gati një jave, Agim Kajmaku, fituesi i votimeve jo normale në Bashkinë e Vorës është në...

FORUM

DW: Samiti i G7-s errësohet nga konflikti tregtar SHBA-Kinë

Nga DW/ Në Biarritzin francez takohen në fundjavë (24-25.08) kryetarët e shteteve e qeverive të 7 vendeve më...

Milionat që Shqipëria e varfër u fal miliarderëve

Nga Klodian Tomorri - Milionat qe Shqiperia e varfer u fal miliardereve Jahti 400 milione dollaresh i Emirit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com