Ballina Etiketimet Euro 2020

Etiketim: Euro 2020

“Euro 2020”, italiania “GdS”: Shqipëria e Panuccit, vështirë të përsërisë atë...

Të enjten nisin kualifikueset për edicionin e 16 të kampionatit europian. Do të jenë pikërisht Kazakistani dhe Skocia, ekipet kombëtare që do të shkelmojnë...

“Euro 2020”/ Panuçi ndez shpresat: Synojmë vendin e dytë

Pas njohjes së shortit të Shqipërisë për eliminatoret e “Euro 2020”, trajneri i Kombëtares, Kristian Panuçi ka folur për mediat franceze. Në një prononcim për...

Euro 2020/ Ja kur dhe ndaj kujt do ta luajë ndeshjen...

Pas përcaktimit të shortit për ndarjen në grupe të 55 skuadrave përfaqësuese për Evropianin 2020, ku Shqipëria u njoh edhe me kundërshtarët. Drejtuesit e...

Nesër shorti për Euro 2020, Shqipëria mëson rivalët

Nesër në orën 12:00 në mesditë, do të hidhet në Dublin shorti për fazën kualifikuese të Euro 2020. Shqipëria dhe Kosova do të mësojnë...

Premtimi i Panuccit: E kualifikoj Shqipërinë në “Euro 2020”

Trajneri i kombëtares shqiptare, Christian Panucci, në një intervistë për “Supersport”, është shprehur se objektivi është për të kualifikuar kuqezinjtë në “EURO 2020”. Ai...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com