E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Euro 2020

Etiketim: Euro 2020

Kreu i UEFA-s, do ndjekë sfidën Shqipëri-Francë në ”Arenën Kombëtare”

Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin ka konfirmuar vizitën e tij zyrtare në Tiranë për ndeshjen e fundit eliminatore të kampionatit Europian ''Euro 2020'' mes...

Euro 2020: Kosova mund të përballet me Serbinë. Cili ishte sqarimi...

Kosova është një hap larg kualifikimit historik në Europianin që do të zhvillohet në 2020. Dardanët momentalisht ndodhen në vendin e 3-të, teksa një...

VIDEO/ Katër herë kampionët e Botës kualifikohen në Euro 2020

Italia është zyrtarisht pjesë e finaleve të Euro 2020. Kombëtarja Azurre ka regjistruar edhe fitoren e 7-të në po kaq ndeshje në grupin J e...

Pasimi i Manajt për Hysajn, mbi 100 mijë klikime në pak...

Në ndeshjen kundër Islandës, Rey Manaj u konfirmua si një prej talenteve për të cilët Shqipëria ka shumë nevojë, duke dhënë një kontribut në...

Reja përgatit Shqipërinë kundër Islandës

Trajneri Edi reja ka nisur përgatitjet për ndeshjen e ardhshme të Kombëtares, atë ndaj Islandës. Siç shihet edhe nga fotoja e siguruar nga Top...

Italia e Mancinit është perfekte, triumfon me përmbysje në Armeni (VIDEO)

Italia vijon rrugëtimin perfekt në eliminatoret e “Euro 2020”, duke marrë fitoren e 5-të në po kaq ndeshjes. Skuadra e drejtuar nga Roberto Mancini,...

Reya zbulon listën për dy ndeshjet me Francën dhe Islandën

''Koha Jonë'', ka siguruar listën e plotë të ekipit kuqezi, në kuadër të ndeshjeve me Francën dhe Islandën për ''Euro "2020''. Trajneri Edi Reja do...

UEFA “përmbytet” nga rreth 20 milionë kërkesa për bileta

UEFA ka marrë 19,3 milionë kërkesa për bileta për Kampionatin Evropian të vitit 2020 vetëm gjatë fazës së parë të shitjes së biletave, duke...

Mbi 14 mln kërkesa për biletën e ”Euro 2020”

Të paktën 14 milionë kërkesa nga 207 vende të globit kanë pushtuar portalin e UEFA-s për kampionatin që verën e ardhshme do të nisë...

Euro 2020, Kosova kërkon fitore ndaj Malit të Zi

Kosova luan në Malin e Zi në eliminatoret e Euro 2020. Përfaqësuesja dardane synon fitoren e parë në këto kualifikuese, ku do të kërkojë...

EDITORIAL

Opozitë, ku je? Kryeministri Rama nuk rrëzohet me facebook!

Kryeministri Rama nuk po jep shenja se do të shkojë në zgjedhje, ndonëse deri dje kishte shpresa,...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com