Ballina Etiketimet Etrit Berisha

Etiketim: Etrit Berisha

Mediat italiane vlerësojnë lart Marash Kumbullën dhe Berishën

Futbollistët shqiptarë nuk janë vetëm për numër në Seria A, madje ata jane mes më të spikaturëve. Portali i njohur “tuttomercatoweb”, duke përfituar nga...

Etrit Berisha, lojtari më i mirë i SPAL këtë sezon

Etrit Berisha është futbollisti më i mirë i SPAL-it në 7 javët e para. Mediat italiane kanë vlerësuar lart portierin e kombëtares sonë, i...

“Çfarë dreqin je ti?”, ja momentet kur Berisha tërbon Ronaldon me...

Etrit Berisha sot ndaj Juventusit, nuk ka luajtur një ndeshje normale. Besojeni ose jo, por sot ai ka bërë që Cristiano Ronaldo të tërbohej. Sulmuesi...

Berisha apo “Superman-i”, tifozët e Juves meme pafund për portierin shqiptar...

Etrit Berisha ka luajtur sot ndeshjen më të bukur në karrierën e tij, duke bërë disa pritje spektakolare ndaj Juventusit. Portieri i kombëtares sonë,...

Berisha: Dhamë shpirtin për të fituar, Strakosha për mua është …

Etrit Berisha ishte sërish protagonist sot për skuadrën e tij të Spal-it, duke e ndihmuar që të merrte një fitore me përmbysje 2-1 ndaj...

Etrit Berisha është kthyer në hero te Spal, sfidon Strakoshën këtë...

Për një tifozeri të mësuar me pësimin e shumë golave, ardhja e Berishës duket se ka qenë lajmi më i mirë që mund të...

Berisha braktis grumbullimin e kombëtares, thirret sërish Selmani

Portieri Etrit Berisha është larguar nga grumbullimi i Kombëtares për arsye dëmtimi sipas një njoftimi të bërë nga zëdhënësi për shtyp i FSHF-së, Andi...

ZYRTARE/ Etrit Berisha me skuadër të re në Seria A

Tani është zyrtare. Spal ka komunikuar zyrtarisht në faqen zyrtare afrimin e Etrit Berishës. Portieri i kombëtares sonë është transferuar në formë huazimi me...

E KRYER/ Berisha të enjten transferohet në ekipin e ri

Etrit Berisha është thuajse një futbollist i skuadrës së Spal. Portieri i kombëtares sonë sipas gjigantit mediatik,”Sky Sport” ka arritur një marrëveshje për transferimin...

Berisha: Jemi entuziast me trajnerin e ri, fitorja do na japë...

Në prag të ndeshjes me Islandën, portieri i kombëtares shqiptare, Etrit Berisha doli para medieve nga Gjermania, ku theksoi se skuadra është përmirësuar pas...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...