E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Etilda gjonaj

Etiketim: etilda gjonaj

Gjonaj, magjistratëve të rinj: Bëni që drejtësia të përjetojë një kthesë...

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, ka deklaruar se magjistratët e rinj kanë në dorë shpatën dhe çekiçin, me të cilët mund t’i japin një...

Etilda Gjonaj: Shqipëria i ka përmbushur kushtet për hapjen e negociatave

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, e pranishme në seancën e sotme plenare tha se Shqipëria i ka përmbushur të gjitha kushtet për hapjen e...

Studentët e Drejtësisë, përfshirje në proceset e integrimit

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka organizuar një takim pune studentë të drejtësisë dhe studentë ekselentë të punësuar në Ministrinë e Drejtësisë. Ky takim...

Rama dhe ministrja Gjonaj vizitojnë familjet e prekura nga tërmeti në...

Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj kanë vizituar një familje në njësinë administrative numër 7 në Tiranë. Rama dhe Gjonaj thanë se...

Amnistia, Gjonaj: Prioritet gratë, ja kriteret që duhen përmbushur

Ministria e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka zhvilluar ditën e sotme një interpelancë me disa gra të burgosura në Burgun ''Ali Demi'' në kryeqytet, ku...

Amnisti për gratë e dënuara, Gjonaj: Kush përfiton nga projektligji

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, ka zhvilluar sot një interpelancë me gratë, të cilat vuajnë dënimin në IEVP “Ali Demi” në kryeqytet. Ky projektligj...

Gjonaj në burgun e Kavajës, dhuron mjete shkollore për të miturit...

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka zhvilluar një takim me të miturit e dënuar në burgun e Kavajës. E shoqëruar edhe nga stafi i...

Gjonaj takon studentët: Keni në dorë transformimin e Arkivës Gjyqësore

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, në prezantimin e projektit që kishte në fokus transformimin e ambienteve të Godinës së Arkivës Gjyqësore-Lundër ku mbahen dhe...

“Luftë krimit, ashpërsim të veprës penale”, Gjonaj: Ja pse duhet ndryshuar...

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, teksa ishte e pranishme në Komisionin e Ligjeve, ku u shqyrtua dekreti i Presidentit Ilir Meta për kthimin në...

Drejtori i Burgjeve, letër Prokurorisë: Po lirohen të burgosur pa mbaruar...

Drejtori i DPB-së, Agimi Ismaili u ka dërguar shkresë zyrtare të gjithë Prokurorive  të rretheve për një bashkëpunim ndërinstitucional në interes të sigurisë publike...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

(Mos)hapja e negociatave..?!

Nga Kastriot Islami - Është për të ardhur keq dhe për ta cilësuar lajm shumë të hidhur një...

Negociatat si një kështjellë prej rëre

Nga Patrik Sadikaj Po lexoja me vëmendje deklaratën e ministres për Çështjet Europiane të Francës, e cila është...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com