Ballina Etiketimet Erzen Breçani

Etiketim: Erzen Breçani

Protestuesi Sali Lushaj në shesh, edhe Erzen Breçani

Opozita do të zhvillojë sot në orën 10:00 protestën e radhës para parlamentit kundër qeverisë “Rama”. Protesta vjen gati dy javë pasi deputetët e partive...

U përmend në dosjen “Babalja”, reagon Breçani: Si qëndron e vërteta

Pasi u përmend në dosjen e hetimit "Babalja" ka Erzen Breçani ka thyer heshtjen. I ftuar në emisionin ‘Dritare me Rudinën’ i cili startoi...

Të arrestuarit në Nikël, Erzen Breçani: Dikur vidhnin makina, sot grup...

Ish-drejtuesi i lartë në Policinë e Shtetit, Erzen Breçani, tha në "Repolitix" në Report Tv se të arrestuarit e operacionit të sotëm në Nikël të Fushë...

Ish-nëndrejtori i policisë rrëfen përplasjen me Tahirin/ Arrogant, i pëlqente të...

I ftuar në emisionin “360 Gradë” në Ora News, ish-nëndrejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani ka rrëfyer përplasjen që ka pasuar me Saimir...

Breçani: Grupet kriminale në Elbasan kanë ardhur duke u fuqizuar, kjo...

Ish-Zv.drejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani, e ka ndjekur rastin e bujshëm të goditjes së Policisë nga bandat në Elbasan. Duke e analizuar...

“Janë me dhjetëra grupe të fuqishme kriminale në vend”

Erzen Breçani, shpjegon se përse janë fuqizuar grupet e Elbasanit në veçanti dhe krimi i organizuar në përgjithësi. Ish-shefi i krimeve dhe nëndrejtori i...

EDITORIAL

Edi, mos e jep aspak dorëheqjen! As zgjedhje parlamentare mos bëj!

Shqipëria ishte si delja e zezë në Bruksel për dy ditë. Në fakt Tirana zyrtare dogji edhe...

FORUM

Se s’ bëhemi si e gjithë Evropa e dinim, por se ajo do bëhet si ne, nuk e besonim!

Nga: Kim Mehmeti Edhe gjatë dështimeve të mëdha kolektive, s’ka si mos e kesh më lehtë kur e...

Korporata e Investimeve, Rama var në qafë çelësin e pasurisë së vendit

Nga eksperti i ekonomisë Zef Preçi Ndërsa kryeministri Edi Rama udhëtonte drejt Brukselit për çështjen e negociatave, që...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com