Ballina Etiketimet Ervin Goci

Etiketim: Ervin Goci

Aktivisti për mbrojtjen e Teatrit i kthehet Ramës: Hajde “mjeshtër”, hapi...

Pedagogu i gazetarisë dhe një ndër aktivistët e Aleancës qytetare për mbrojtjen e Teatrit Kombëtar Ervin Goci, i është kundërpërgjigjur kryeministrit Edi Rama lidhur...

Aktivisti Ervin Goci: Maxhorancë e degjeneruar, opozita lart moralisht

Pedagogu Ervin Goci i ftuar në emisionin “A show” në “News 24” tha se maxhoranca është e degjeneruar totalisht pas kësaj që ndodhi. Goci theksoi...

“Teatri do të mbrohet fizikisht”, Goci: Opozita të premtojë se zyrtarët...

Pedagogu dhe aktivisti Ervin Goci ka qenë i ftuar në studion e Fax News, ku ka komentuar dhe hyrjen në fuqi të vendimit të...

Pedagogu Goci: Rama u tha studentëve të rrahin pedagogët, se ta...

Pedagogu i gazetarisë, Ervin Goci, ka reaguar lidhur me deklaratat e Ramës kundër pedagogëve në bashkëbisedimin me studentet e Konvikteve të Mjekësisë. Në një postim...

Pedagogu: Të tregohet dinjitet, ja si po sabotohet protesta

Gjatë një lidhje direkte me Skype për emisionin ‘A Show’ me Adi Krastën në News24, pedagogu i Universiteti të Tiranës, Ervin Goci tha se...

Pedagogu: Kush rri në kafe nuk meriton të quhet universitar

Pedagogu Ervin Goci, në një reagim në rrjetin social Facebook, thotë se mbrëmë studentët kanë qëndruar gjithë natën në shesh për të mbajtur gjallë...

Pse Rama kërkon me kaq ngulm dialog?

Nga Ervin Goci Pyetja eshte, se pse e ka kaq me merak Rama dialogun? 1. Se pari me dialog Rama shndrrit si zgjidhes problemesh dhe jo...

Autonomia në Universitete? Pedagogu Goci: Ose të “vrasim” studentët, ose veten...

Pedagogu Ervin Goci, i ftuar në studion e lajmeve të Ora News duke komentuar protestën e studentëve tha se ata po qajnë hallet me...

“Do ta mbrojmë teatrin me trupat tanë”/ Artistët mesazh të fortë...

Artistët dhe qytetarë të shumtë, kanë protestuar sërish ditën e sotme para teatrit Kombëtar, ku bëjnë thirrje për mos prishjen e kësaj ndërtese. Artistët i...

Djegia e fabrikës së riciklimit, ambientalistët: E qëllimshme për t’i hapur...

Përfaqësues të Aleancës Kundër Importit të Mbetjeve e cilësojnë të qëllimshme djegien e fabrikës së riciklimit të mbetjeve në Kashar paraditen e të dielës....

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Analiza e “Bloomberg”: Nuk ka datë për Shqipërinë, BE e lodhur me lindjen

Shpresat e Ballkanit për fillimin e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian janë “në fije të perit”...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani - Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com