E martë, Korrik 23, 2019
Ballina Etiketimet Ervin Bushati

Etiketim: Ervin Bushati

Deputeti i PS ka një mesazh për Bashën: E mundëm edhe...

Kandidati për deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati është shprehur entuziast për rezultatet e deritanishme nga numërimi i votave në kryeqytet, por edhe në...

“Basha dy herë mat”, kandidati i PS: Shihni me sa vota...

Kandidati i PS-së për deputet në Tirane, Ervin Bushati ka deklaruar se kreu i PD-së Lulzim Basha ka humbur edhe në qendrën e tij...

Deputeti flirton hapur me gazetaren…. (VIDEO)

Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati, në seancën e fundit parlamentare nuk ka ngurruar të flirtojë me gazetaren e Tv Klan edhe pse përpara...

Deputeti i PS: Berisha dhe Basha e kanë vendin në burg

Deputeti i PS, Ervin Bushati i ftuar në studion e Report Tv u shpreh se marrëveshja me PD u bë për të mirën e...

Deputeti i PS, Bushati: Optimist për marrëveshje. “Çadërzimi”, synim elektoral

Deputeti i PS, Ervin Bushati u shpreh optimist për arritjen e një marrëveshje mes palëve për zgjidhjen e ngërçit politik. Në studion e lajmeve...

Ironia e deputetit socialist për PD-në: Do të zhduket si dinozaurët

Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati ka komentuar situatën politike në vend si dhe mospjesëmarrjen e Partisë Demokratike në zgjedhjet e 18 qershorit. I ftuar...

Bushati: Shqipëria në Evropë, misioni ynë i përbashkët

Deputeti i PS-së Ervin Bushati e shikon Shqipërinë në Evropë, ashtu si edhe rajonin Ballkanit. Ai ka marrë pjesë në forumin e partive Social-Demokrate të...

PS, Ervin Bushati: Koalicioni me LSI do vazhdojë, shumë shpejt marrëveshja

Deputeti Ervin Bushati shprehu besimin se koalicioni me LSI do të vazhdojë dhe shumë shpejt do të arrihet marrëveshje. Në “Intervistën e Mbrëmjes” në...

PS, Ervin Bushati: Nëse do zgjedhje të lira, Basha mos ta...

Deputeti i Partisë Socialiste Ervin Bushati tha se mazhoranca është tepër solide dhe e qetë dhe pavarësisht disa zërave kundër ministrat e rinj shumë...

Veliaj nis fushatën te Njësia Nr.8: Modeli i Bashës, jo për...

Në kuadër të riorganizimit për zgjedhjet e përgjithshme parlamentare të 18 qershorit, Erion Veliaj,  anëtar i Kryesisë së PS, dhe deputeti i PS, Ervin...

EDITORIAL

Tre vite me reformë, por ende pa DREJTËSI

Ceremonitë festive të zhvilluara dje nga institucionet e qeverisë për 3-vjetorin e miratimit të Reformës në Drejtësi...

FORUM

Sali Berisha: Përgjigje Presidentit të Serbisë, Serbomadhisë Aleksandër Vuçiç! (II)

Nga Sali Berisha - (Vijim pjesa e dytë) Miq, ne konferencen e tij te shtypit te dt 20 korrik...

Një tjetër sukses spektakolar i Reformës në Drejtësi

Nga Neritan Sejamini - Nje tjeter sukses spektakolar i Reformes ne Drejtesi: Meqe nuk bene dot nje Gjykate te...