E hënë, Shtator 16, 2019
Ballina Etiketimet Ervin Bushati

Etiketim: Ervin Bushati

Deputeti i PS: Jemi në momente deçizive! Metën e zgjodhëm vetë

Eshtë mbajtur ditën e djeshme, Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta. Për të folur për atë që ndodhi gjatë Komisionit, në studion e...

Pjetri dhe Kajmaku, deputeti PS shpjegon pse nuk ka filtra për...

Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati, i ftuar në studion e Ditari në A2, deklaroi se rastet e denoncuara nga PD-ja për të zgjedhurit...

“SPAK-BKH së shpejti nisin ndëshkimet”! Bushati: 13 tetori, pa vlerë!

Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati, ka deklaruar se nuk ka asnjë vlerë 13 tetori, dita e dekretuar nga Presidenti Ilir Meta për të...

Bushati: Edhe antikrishti të ishim ne, nuk do ta bënim çdo...

Deputeti socialist Ervin Bushati i ftuar në emisionin “Tempora” në RTV Ora në mënyrë figurative u shpreh se edhe antikrishti të ishin socialistët nuk...

Meta kthen ligjin për rezervat materiale të shtetit, Bushati mbetet pa...

Presidenti Ilir Meta ka kthyer ligjin e qeverisë për "ndryshime në rezervat materiale të shtetit", vendim të cilin e ka argumentuar edhe me baza...

Përplasja, Marku-Bushatit: Ju deputetëve edhe m** po t’ju jepnin e hani...

Progres raporti i vitit 2019 ishte tema që u diskutua në emisionin “Byro Politike” nga Juli Xhokaxhi këtë të mërkurë. Mirëpo, një deklaratë e gazetares...

Deputeti i PS: Rrahja e Sahit Dollapit nuk krahasohet me dhunën...

Në studion e “Top Talk”, ka qenë i ftuar Sekretari i Grupit Parlamentar të PS, Ervin Bushati, i cili duke folur për protestën e...

Deputeti: Basha i ka flokët si “Superman-i”, mendoj se i lyen...

Deputeti i PS-së, Ervin Bushati nuk e fsheh pëlqimin për modelin e flokëve të kreut të PD, Lulzim Basha. I ftuar në emisionin ''Kafein'',...

Zgjedhjet vendore/ Aspirata e deputetit socialist: PS synon të triumfojë në...

Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati i ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 foli për ndryshimet e bëra në qeveri si dhe për...

Deputeti socialist bën diversion me Zv. kryetarin e PPE-së: Opozita të...

Zëvendëskryetari i PPE, Joseph O’Reilly i bën thirrje opozitës të kthehet në Kuvend. Ka qenë deputeti i PS Ervin Bushati që ka postuar thirrjen...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com