E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Eros Grezda

Etiketim: Eros Grezda

Grezda i pandalshëm, shënon edhe ndaj Dinamos së Zagrebit (VIDEO)

Eros Grezda nuk ka ndërmend të ndalet. Sulmuesi i Kombëtares sonë ka shënuar një tjetër gol për skuadrën e tij, Osijek në Kroaci, por...

VIDEO/ Zbulimi i Kombëtares shqiptare shënon këtë gol të bukur

Zbulimi i Kombëtares shqiptare dhe ylli i skuadrës kroate, Osijek, Eros Grezda, ka shënuar ndaj Rijekës, për të barazuar rezultatin në 1-1. Gjakovari ka shënuar...

Shkëlqeu me Kombëtaren, vërshojnë ofertat për yllin e ri të kuqezinjve

Eros Grezda është një nga emrat më të përfolur së fundmi te kuqezinjtë tanë. 22-vjeçari shkëlqeu në ndeshjen ndaj Italisë dhe tashmë paraqitje e...

Grezda: Shënova golin më të bukur të karrierës. Me Panuçin jemi...

Në futboll mjaftojnë pak minuta, mjafton një prekje e topit për të shndërruar në hero. I tillë ishte edhe Eros Grezda për Osijekun në...

Tronditet ekipi kuqezi, helmohet një futbollist

Disa orë para ndeshjes me Maqedoninë, ekipi shqiptar ka marrë një lajm jo shumë të mirë. Futbollisti Eros Grezda rrezikon të mos luajë përballë...

Zyrtare: Mesfushori shqiptar, transferimi i parë nga kuqezinjtë që ndryshon skuadër

Eros Grezda ka ndryshuar skuadër, teksa ka kaluar nga skuadra e Lokomotivës së Zagrebit tek Osijeku. Mesfushori shqiptar ka nënshkruar me Osijekun, që këtë vit...

EDITORIAL

Presidenti në Pezë: Të lemë interesat afatshkurtëra dhe të bashkohemi për Kombin

Nga Peza ku sot u festua 77 vjetori i Konferencës së Pezës, Ilir Meta dha një mesazh...

FORUM

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...

Andi Bushati: “Hap frigoriferin dhe shiko Ramën”, strategjia e normalizimit të vesit

Nga Andi Bushati - Kushdo që i ka hedhur një sy të vëmendshëm mediave të kësaj të hëne,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com