E mërkurë, Qershor 26, 2019
Ballina Etiketimet Erogen Brajoviç

Etiketim: Erogen Brajoviç

Motra e të arrestuarit replikë Berishës: Erogen Brajoviç u fotografua me...

Sali Berisha ka publikuar në Facebook foton e një prej të arrestuarve në Shkodër. Sipas tij, ai është mik me kryebashkiakun e Tiranës, Erion...

Dalin emrat, kush janë 4 të fortët e Shkodrës të arrestuar....

Një ditë pas arrestimit të 4 personave në Shkodër, në sajë të operacionit ‘Forca e ligjit’ për shkatërrimin e bandave kriminale, Policia e Shtetit...

EDITORIAL

Po vjen, fatkeqësisht, e DIELA E PËRGJAKSHME!

Kandidatët e PS-së kanë filluar të grumbullojnë të “fortët” e krimit dhe po bëjnë lista për të...

FORUM

Nuk ka asnjë justifikim. Kush voton me datë 30 voton vetëm diktaturën!

Nga Ylli Manjani - Edhe kjo nuk shkon! E kam fjalën për të gjithë ata punonjës shteti,...

Letër prekëse e një djali për babain e tij, gjyqtar, që ia shkarkoi padrejtësisht Vettingu

Nga Mirjon Gurali Brahimllari    Babë! Disa ditë më parë Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, me një vendim sa të...