Ballina Etiketimet Ermonela felaj

Etiketim: Ermonela felaj

Felaj krahason hapjen e negociatave me Brexit

Ermonela Felaj, deputete e Partisë Socialiste, deklaroi në studion e Ditari në A2 se “vende të rëndësishme në BE kanë konsiderata të ndryshme në...

Rastet Babani, Kajmaku dhe Pjetri, deputetja e PS: S’ka gjë për...

Deputetja e Partisë Socialiste, Ermonela Felaj, deklaroi në ''A2Cnn'' se nuk ka asgjë për t’u shqetësuar apo për ta fryrë situatën, kur u pyet...

“Minë me sahat”, Tedi Blushi tallet me deputeten e PS

Tedi Blushi, zëdhënës i Presidentit të Republikës ka reaguar ndaj deklaratave që ka bërë sot deputetja e PS, Ermonela Felaj në “Top Channel”. Në një...

Burri i deputetes së PS, magjistrat pa Shkollë Magjistrature. Nishani: Ja...

Ndërkohë që Këshilli i Lartë i Prokurorisë i dha dje statusin e magjistratit Bledar Valikajt, bashkëshortit të deputetes së Partisë Socialiste, Ermonela Felaj, duke u bazuar...

Reagimi i parë nga PS për deklaratat e Presidentit

Deputetja e Partisë Socialiste, Ermonela Felaj, ishte e ftuar këtë të mërkurë në “Abc News”. Ajo komentoi deklaratën e Presidentit Meta, i cili më...

Opozita protestë poshtë zyrës, zbulohet se ku do të jetë Rama...

Ditën e shtunë opozita do të zhvillojë protestën e dytë para Kryeministrisë dhe të pestën në total në muajin e fundit. PD dhe LSI-ja...

Kritikat e Arta Dades, Felaj: PS një parti e hapur

Deputetja socialiste, Ermonela Felaj e ftuar në "Tempora" në Ora News, u pyet edhe për kritikat e ish-deputetes socialiste, Arta Dade. "Komente të ndryshme që...

Deputetja e PS: S’ka krizë institucionale, por krizë të opozitës

Ish-ministrja e Marrdhënieve me Parlamentin dhe deputetja e Partisë Socialiste, Ermonela Felaj nga studio e lajmeve në Ora News i është përgjigjur Presidentit Ilir...

Felaj: PD “sabotoi” komisionin “Tahiri”

Kryetarja e Komisionit parlamentar për Sigurinë Kombëtare, Ermonela Felaj foli në “Top Talk” për dy komisionet hetimore të ngritura me kërkesë të opozitës, për...

Arratisja e Gruevskit, Felaj: Nuk më përket mua, çështja po hetohet

Kryetarja e Komisionit të Sigurisë, Ermonela Felaj nga pika kufitare e Hanit të Hotit ka deklaruar se nuk ka asnjë informacion në lidhje me...

EDITORIAL

Andi Bushati, kryeministrit: Më mirë i papunë se me drogaxhinjtë!

Paçka se Presidenti i Francës, Emmanuel Macron e bëri të qartë qëndrimin për zgjerimin e BE-së dhe...

FORUM

Koha që Edi Rama të dalë përpara ‘gjyqit’ të emigrantëve

Edi Rama asnjëherë nuk e ka marrë përsipër përgjegjësinë e eksodit biblik të shqiptarëve gjatë qeverisjes së...

Parlamentit i duhen deputetë që i votojnë qytetarët, jo kryetarët e partisë

Nga Elda Hoti (Fjala e mbajtur sot në Kuvend) Seanca e sotme është në vigjilje të vendimit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com