E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Erl Murati

Etiketim: Erl Murati

“Të gjithë pas hekurave”, gazetari: Rama, përgjegjës për Pjetrin

Gazetari Erl Murati, ka komentuar përplasjen më të fundit mes opozitës dhe mazhorancës, lidhur me akuzat ndaj kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetri. Në...

Erl Murati: Kriza politike nuk ka zgjidhje të afërt

Gazetari Erl Murati i ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora u shpreh se kriza politike shqiptare, parë në këndvështimin e tij nuk...

Erl Murati: Protestat janë “prova gjenerale” të 30 qershorit

Gazetari Erl Murati nga studio e lajmeve në RTV Ora ku komentoi situatën politike aktuale dhe aksionin e sotëm të opozitës u shpreh se...

Murati: Protestat janë “prova gjenerale” të 30 qershorit

Gazetari Erl Murati nga studio e lajmeve në RTV Ora ku komentoi situatën politike aktuale dhe aksionin e sotëm të opozitës u shpreh se...

Erl Murati: Çfarë qëndron pas vendimit të Bashës për të djegur...

Gazetari Erl Murati i ftuar në  "Tempora" nga Sonila Meço në Ora News, tha se opozita ka arsye për të qenë e frustruar. Pjesë nga...

Sot protestë, Erl Murati: Rama e mbyll karrierën si inatçi

''Pritshmëria e lartë e protestës lidhet kryesisht me faktin që ajo zhvillohet në sfondin e një pakënaqësie popullore në rritje, e cila nuk është...

Murati: Shkëmbimi i territoreve u diskutua nga Rama-Vuçiç dy vite më...

Gazetari Erl Murati i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha se ideja e shkëmbimit të territoreve është propozim serb. Murati: Shkëmbimi i territorit është...

Erl Murati: Për çfarë do të mbahet mend Gent Cakaj

Gazetari Erl Murati shkruan se Genc Cakaj do të mbahet mend në historinë e politikës shqiptare si e vetmja kandidaturë për ministër pa një...

Murati: Shqipëria nuk ka nevojë për ligësinë dhe cinizmin e Batonit

Mesazhi që Baton Haxhiu i ka dërguar Presidentit Ilir Meta lidhur me mosdekretimin e Gent Cakajt si ministër i jashtëm ka shkaktuar reagime të...

FOTOLAJM/ Ish-gazetarët e “Koha Jonë” selfie

Aleksandër Çipa, Erli Murati, Enton Abilekaj dhe Ben Andoni, të katërt ish-gazetarë të "Koha Jonë", kanë postuar në rrjetet sociale një foto gjatë pjesëmarrjes...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

5 vite më parë. Momentet më interesante të vizitës së Papa Françeskut në Tiranë

Më 21 shtator të 2014-s, Papa Françesku do të zhvillonte në Shqipëri vizitën e parë të tij...

Një plan MAP për Kosovën

Nga Veton Surroi - NATO-ja duhet të qëndrojë në Kosovë deri sa Kosova të hyjë në NATO....
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com