Ballina Etiketimet Erkand Qerimaj

Etiketim: Erkand Qerimaj

Peshëngritje/Qerimaj merr zyrtarisht medaljen e bronzit

Përpara pak javësh, Erkand Qerimaj u konfirmua si fituesi i medaljes së bronztë në Botërorin e Peshëngritjes së zhvilluar në Anaheim në SHBA, rreth...

Vendi i tretë në Botërorin e SHBA, Qerimajn: Sukses

Federata Botërore e Peshëngritjes zyrtarizon vendin e tretë të Erkand Qerimajt në Botërorin e zhvilluar në Anaheim të ShBA-së në dhjetor të vitit 2017-të. Peshëngritësi...

Botërori i Peshëngritjes/ Konkurron Erkand Qerimaj, ja paraqitja e tij

Në Turkmenistan po zhvillohet Kampionati Botëror i Peshëngritjes, njofton Syri.net. Pasi garoi dje për Shqipërinë shtangisti Briken Calja, i cili u rendit në vend të gjashtë,...

Video/ Qerimaj sinjal kundërshtarëve, ja pesha që ngre në stil shtytje

Erkand Qerimaj mbetet shtangisti ynë më i kompletuar në arenën ndërkombëtare, pavarësisht se i ka munguar si të thuash një medalje botërore në dygarësh,...

Erkand Qerimaj: Turp Kombëtar, drejtuesit e KOKSH-it janë fshehur në zyrë

Polemikat dhe debatet vijojnë mes peshëngritësve shqiptarë dhe drejtuesve të KOKSH. Gjithçka lidhet me mos lejimin për të garuar në Lojërat Mesdhetare të peshëngritësve...

Qerimaj reagon ashpër ndaj KOKSH-it: Çmenduri apo skandal? Quajeni si të...

Përjashtimi i peshëngritësve shqiptarë nga Lojërat Olimpike nga Komiteti Olimpik ka sjellë reagimin e ashpër të sportistëve. Së fundmi ka reagon edhe peshëngritësi Erkand...

Qerimaj “tradhtohet”, tërhiqet nga Europiani

Atëherë kur nuk pritet, mësohet se Erkand Qerimaj nuk do të ketë mundësi që të garojë në Kampionatin Europian të Peshëngritjes që po zhvillohet në...

Erkand Qerimaj i bashkohet aksionit për mbjelljen e 50 selvive

Aksionit të Bashkisë së Tiranës për mbjelljen e 100 mijë pemëve deri në 21 Mars iu bashkuan edhe dy emra të njohur për publikun,...

Nënkampioni i Europës, Qerimaj: Është arritje madhështore të ngjitesh në podium

Erkand Qerimaj regjistroi një tjetër sukses madhështor në karrierën e tij. Peshëngritësi shkodran, pasi u shpall kampion Europe në stilin e shtytjes në vitin...

Erkand Qerimaj bëhet baba, djalit i vë një emër të veçantë

Peshëngritësi shqiptar Erkand Qerimaj është bërë me djalë. Lajmi është bërë i ditur nga vetë ai në rrjetin social Facebook, ku ka postuar edhe...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com