Ballina Etiketimet Erjon bogdani

Etiketim: erjon bogdani

Bogdani: E dija që Kumbulla do afirmohej shpejtë, Juve s’e ka...

Erjon Bogdani, ish-sulmuesi i kombëtares sonë në karrierën e tij ka veshur edhe fanellën e Hellas Veronës vetëm për një sezon. Ai së fundmi...

Flet Bogdani: Shqipëria s’ka bomber, Kosova më lart se ne

Erjon Bogdani mund të komentojë më së miri mungesën e golit në Kombëtaren shqiptare. Ish-trajneri i Kombëtares U-19, në një intervistë për “Panorama Sport”, komenton...

Shqipëria U-19 mund edhe Lacion, sfidon nesër Rumaninë në finale

Kombëtarja U-19 e drejtuar nga trajneri Erjon Bogdani ka fituar ndeshjen e radhës në turneun “Roma Caput Mundi” ndaj C.R Lacio, me rezultatin 2-1....

Bogdani: Strakosha portier i madh, ka të ardhme të ndritur!

Kampionati italian do të mbyllë periudhën e pushimeve këtë fundjavë, teksa do të luhen ndeshjet e javës së 21. Një ndër duelet është edhe...

Kanë punuar bashkë te Siena, rrëfimi i Bogdanit: Me De Kanion...

Pritet finishi i trajnerit që do të pasojë Xhani De Biazin në krye të Kombëtares shqiptare të futbollit dhe një prej alternativave kryesore është...

Bogdani: Vendi i tretë është super, Sadiku duhet të largohet nga...

Me 18 golat që ka realizuar me fanellën e Kombëtares dhe me 12 vitet e kaluara në futbollin italian, Erjon Bogdani vijon të mbetet...

Bogdani: Futbolli shqiptar po rritet, Hysaj është zhvilluar shumë si lojtar

Erjon Bogdani ka thurur elozhe për mbrojtësin kuqezi Elseid Hysaj, ku nuk i ka kursyer fjalët e mira dhe për Ledian Memushajn, të cilët...

Bogdani: Shqipëria ka shumë të rinj të talentuar, por e ka...

Ish-sulmuesi i Kombëtares shqiptare të futbollit, Erjon Bogdani, ka qenë bashke me Igli Taren mes personave që u nderuan me çmimin “Maestreli”, që vlerëson...

Tjetër skandal në Serie A, i përfshirë në afera edhe Erjon...

Futbolli në Itali goditet nga një tjetër valë hetimesh të kryera nga organet e drejtësisë mbi agjentët e futbollistëve dhe thyerjen e drejtësisë sportive. Prokuroria...

Transferimi i Erjon Bogdanit në Serie A, nën hetim për evazion...

Skandali i ri që ka përfshirë futbollin italian ka në qendër evazionin fiskal të disa prej klubeve më të mëdha të Serie A. Juventus,...

EDITORIAL

Ja si u betua sot para noterit, Arta Vorpsi!

Arta Vorpsi ka bërë sot "betimin" si anëtare e Gjykatës Kushtetuese, por pa pasur dekret për emrin...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com