E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Erion Veliaj

Etiketim: Erion Veliaj

Nuk ke plane për fundjavën? Veliaj: Merr familjen dhe shko në...

Nëse i keni mbaruar pushimet e verës dhe për këtë fundjavë nuk keni ide se çfarë të bëni, merrni familjen, miqtë apo të afërmit...

Veliaj uron Kurban Bajramin: Të bashkohemi më shumë, përçahemi më pak!

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, uroi sot besimtarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit. Përmes një postimi në twitter, kryebashkiaku Veliaj apelon...

Kajan 10 muajsh, Erion Veliaj ndan momentin e ëmbël “babë e...

Kajan, djali i Erion Veliaj dhe Ajola Xoxës, sot mbush 10 muaj. Mëngjesin e sotëm kryebashkiaku i Tiranës Veliaj ka ndarë një foto ku...

Basha: Veliaj arkëtoi 5 herë më shumë lekë nga ndërtuesit se...

Bashkia e Tiranës e drejtuar nga Erion Veliaj ndonëse ka dhënë më pak leje ndërtimi në 4 vite se sa Lulzim Basha kur ishte...

Veliaj betohet nesër: E nisim mandatin e dytë aty ku lamë...

Erion Veliaj do të bëjë nesër betimin për të nisur mandatin e dytë për transformimin e Tiranës në një qytet europian dhe bashkëkohor. Betimi i...

Veliaj në Kashar: Mandatin e dytë transformojmë zonat periferike

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe deputetja e PS, Blerina Gjylameti, inspektuan përfundimin e punimeve dhe vunë në dukje se kjo zonë,...

Veliaj, Bashës: Jepu aktorëve selinë e PD, meqë ligjërisht s’të takon...

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka reaguar lidhur me marrëveshjen e e Bashës për teatrin. Duke i cilësuar si premtime boshe ato...

Gjykata e Tiranës konfirmon mandatin e Erion Veliajt

Gjykata e Tiranës ka pranuar kërkesën e kryebashkiaku të kryeqytetit duke njohur ligjërisht edhe mandatin e tij të dytë. Vendimi u shpall nga gjyqtari...

Veliaj nuk tërhiqet për shembjen e Teatrit dhe ironizon Bashën: Sa...

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka reaguar pasi artistë, qytetarë dhe përfaqësues të PD, me në krye Lulzim Bashën hynë brenda ambienteve të Teatrit Kombëtar, për...

Pas rizgjedhjes për një mandat të dytë, Veliaj ftohet në SHBA...

Pas marrjes së votëbesimit nga qytetarët edhe për një mandat të dytë në krye të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj është ftuar në Shtetet...

EDITORIAL

Miliarderi George Soros dhe debatet për ndikimin e tij në Shqipëri

Nga Zëri Amerikes/ Xhorxh Soros, është një filantrop i cili ka zgjedhur të investojë për një shoqëri të...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com