Ballina Etiketimet Erion Veliaj

Etiketim: Erion Veliaj

Me biletë në dorë duke pritur radhën, Veliaj fotografohet në Aeroportin...

Pas vizitës së tij dy ditore në Rimini, ku mori pjesë në edicionin e 40 të Takimit për Miqësim Midis Popujve, ku Tirana u...

Veliaj: Këtë mandat mbarojmë Unazën e Madhe dhe rehabilitimin e Lanës

Blloku i banimit mes Rr. “Kel Kodheli” dhe “Skënder Shtylla” në Njësinë 7 në Tiranë ka ndryshuar tërësisht pamje. Bashkia e Tiranës ka ndërtuar...

Veliaj: Së shpejti, gati kinemaja historike e Maks Velos në Tiranë

Një kinema e re pritet t’i shtohet kryeqytetit. Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka publikuar foto të rikonstruksionit të godinës së kinemasë...

Tirana pret ekuipazhin e anijes katariane, Veliaj: Aktivitete për promovimin e...

Për tre ditë radhazi, 25, 26 dhe 27 gusht, Tirana do të kthehet në një arenë sportive, duke mirëpritur një ndër eventet më të...

Bashkia e Tiranës ndërton rrugën “Haxhi Brari”

Banorët e një prej lagjeve më të vjetra në zonën e Selitës së vjetër nuk do të duhet të shqetësohen më për baltën apo...

Nuk ke plane për fundjavën? Veliaj: Merr familjen dhe shko në...

Nëse i keni mbaruar pushimet e verës dhe për këtë fundjavë nuk keni ide se çfarë të bëni, merrni familjen, miqtë apo të afërmit...

Veliaj uron Kurban Bajramin: Të bashkohemi më shumë, përçahemi më pak!

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, uroi sot besimtarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit. Përmes një postimi në twitter, kryebashkiaku Veliaj apelon...

Kajan 10 muajsh, Erion Veliaj ndan momentin e ëmbël “babë e...

Kajan, djali i Erion Veliaj dhe Ajola Xoxës, sot mbush 10 muaj. Mëngjesin e sotëm kryebashkiaku i Tiranës Veliaj ka ndarë një foto ku...

Basha: Veliaj arkëtoi 5 herë më shumë lekë nga ndërtuesit se...

Bashkia e Tiranës e drejtuar nga Erion Veliaj ndonëse ka dhënë më pak leje ndërtimi në 4 vite se sa Lulzim Basha kur ishte...

Veliaj betohet nesër: E nisim mandatin e dytë aty ku lamë...

Erion Veliaj do të bëjë nesër betimin për të nisur mandatin e dytë për transformimin e Tiranës në një qytet europian dhe bashkëkohor. Betimi i...

EDITORIAL

Vjosa Osmani, femra e parë si kandidate për kryeministre, e diplomuar në SHBA

Kosova mund të jap shembullin e parë në historinë shqiptare ku një femër të jetë kryeministre. Kandidatja...

FORUM

DW: Samiti i G7-s errësohet nga konflikti tregtar SHBA-Kinë

Nga DW/ Në Biarritzin francez takohen në fundjavë (24-25.08) kryetarët e shteteve e qeverive të 7 vendeve më...

Milionat që Shqipëria e varfër u fal miliarderëve

Nga Klodian Tomorri - Milionat qe Shqiperia e varfer u fal miliardereve Jahti 400 milione dollaresh i Emirit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com