E mërkurë, Nentor 13, 2019
Ballina Etiketimet Erion kristo

Etiketim: erion kristo

Erion Kristo: Në rast se ne integrohemi, partitë politike disintegrohen

Erion Kristo, pedagog dhe aktivist i shoqërisë civile, deklaroi në studion e Ditari në A2 se Shqipëria jo vetëm që është herët për Evropën,...

“Vajtja në shkollë s’ka kuptim”, deklarata e fortë e Erion Kristos

Ju mund të mos ndani shumë mendime me të, ama është e sigurt që ato ç’ka thotë mund t’i keni dëgjuar qoftë edhe një...

Erion Kristo: Ne punojmë, shteti na shk*rdhen pagën

Pedagogu dhe aktivisti Erion Kristo, shkruan në rrjetet sociale se qeveria taton në mënyrë të padrejtë punonjësit e shtetit dhe kjo nuk është një...

Kristo: Pegadogët kërkojnë favore seksuale në këmbim të notës 5

Pedagogu dhe gazetari Erion Kristo është shprehur se pedagogët abuzojnë me detyrët. I ftuar në emisionin '''Late Night Show'' në RTV Ora, ai tha...

Kriza politke, Kristo: Shqiptarët duhet të dëgjojnë zërin e fëmijëve, jo...

Aktivisti Erion Kristo i ftuar në emisonin “Tempora” në RTV Ora referuar krizës politike në vend, ka thënë se shqiprarët duhet të dëgjojnë dhe...

“Të gjithë do ikin”, Kristo i drejtohet Partisë Socialiste: Ngrini sa...

Pedagogu i njohur dhe aktivisti Erion Kristo ka ironizuar nëpërmjet një statusi në facebook Kongresin e Partia Socialiste që po zhvillohet sot. “Uroj që Partia...

Urimi ndryshe i pedagogut: Kur të vdes, te varri im të...

Sot festohet 7 marsi, dita e mësuesit. Rrjetet sociale ''gëlojnë'' nga urimet e shumta, shoqëruar edhe me foto të së kaluarës, apo aktuale krah...

Pedagogu: Rama të vejë në hale të gomarit, do bjeri vetë!

Pedagogu i njohur Erion Kristo, ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin 360 gradë dhe ka deklaruar se protestat nuk do të shuhen,...

“Shpellar, kazan”/ Kristo: Politika po na shtyp. Nuk e meritojmë!

“Asnjë popull nuk meriton të shtypet në këtë mënyrë”. Kështu e ka cilësuar gazetari dhe aktivisti i Shoqërisë Civile, Erion Kristo, gjuhën edhe etiketimet...

Dhjetë këshilla në Ditën e Zemrës

Postimi i Erion Kristos Sot eshte Dita e Zemres, prandaj: 1. Kujdesuni per zemren se ajo te vdes fare. 2. Mbi gjysma e vdekjeve sot ne vendin...

EDITORIAL

Ish-ministri Manjani: Republika e Bosit!

Nga Ylli Manjani A jemi ende Republikë Kushtetuese? Në letra ashtu figurojmë, por në praktikë vështirë të njihemi si...

FORUM

Pse të mos kemi 3 Gjykata Kushtetuese?

Nga: Astrit Patozi PSE TË MOS KEMI 3 GJYKATA KUSHTETUESE? Hahaha. Çfarë shteti qesharak! Kishim dy vjet pa Gjykatë...

Magna Grecia, Magna Carta dhe Magna Ulsi

Nga Oerd Bylykbashi (Shenime nga “Ditari i Perlave ne Drejtesi”) Greket antike lane nje trashegimi te madhe ‎kulturore jo...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com