Ballina Etiketimet Erion Brace

Etiketim: Erion Brace

Braçe me shallin e pionierit rreth qafës flet për negociatat: I...

“Askush nuk e nxjerr Shqipërinë nga familja europiane, pavarësisht se kush është, vendimmarrës i madh, politikbërës i madh apo i ardhur nga anët më...

“Ju Flet Moska” – Portreti i Zëvendëskryeministrit Erion Braçe në kartëmonedhën...

Mbrëmjen e sotme në emisionin "Ju Flet Moska" në RTV Ora, gazetari Kastriot Myftaraj trajtoi temën "Portreti i Zëvendëskryeministrit Erion Braçe në kartëmonedhën e...

Në pranga ish-kreu i Kadastrës, Braçe: Prokurori mashtroi Gjykatën

Zv/kryeministri, Erion Braçe përmes një deklaratë për shtyp, foli mbi rastin e kreut të kadastrës në Durrës, Liridon Pula dhe pjesëmarrjen e tij në...

PD: Braçe kërcënoi prokurorët dhe gjyqtarët për të liruar kushëririn e...

Partia Demokratike ka akuzuar sot zëvendëskryeministrin, Erion Braçe se ka kërcënuar prokurorët dhe gjyqtarët e Durrësit. Ish-deputeti Enkelejd Alibeaj deklaroi prania e sotme e...

Braçe zbulon prokurorin që mbështet banditët në Durrës: Presion kriminal kreut...

Mbi një deklaratë të fortë që kreu i qeverisë Edi Rama bëri ditën e djeshme në Kuvend, ka hedhur dritë sot zv.kryeministri Erjon Braçe. Shefi i mazhorancës,...

Kashari pas tërmetit, Veliaj dhe Braçe inspektojnë situatën

Krahas ndihmës me ushqime, veshje dhe fondit prej 1 milion dollarësh që do të vërë në dispozicion të familjeve të prekura nga tërmeti i...

FOTO/ Zv.kryeministri nuk e përballon dot tërmetin, del me të shkurtra...

Lëkundjet e forta të tërmetit kanë sjellë dëmtim të disa banesave në Tiranë, Durrës e qytete të tjera të vendit. Në kryeqytet, qytetarët kanë lënë...

Braçe nuk ndalet: Çfarë i pret abuzuesit

Zëvendëskryeministri, Erion Braçe ka reaguar me tone të ashpra ndërsa ka përcjellë një mesazh të prerë për ata që janë brenda sistemit të drejtësië...

“Horra që urrejnë malin”! Braçe paralajmërim të fortë për Shëngjinin

Zëvendëskryeministri Erjon Braçe ka reaguar ashpër pas situatës së krijuar në Malin e Shëngjinit, e cila është shkrumbuar nga zjarri, duke rrezuar madje edhe...

Është kërcënuar nga biznesmenët? Braçe: Nuk dëgjoj nga njëri vesh

Zv. kryeministri Erion Braçe, gjatë një deklaratë për gazetarët, la të nënkutohej se edhe ai është kërcënuar nga administratorët e bizneseve të cilët janë...

EDITORIAL

Dështimi me negociatat, kryeministri maqedonas jep dorëheqjen. Po Edi Rama?!

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e bën të ditur agjencia italiane...

FORUM

Kush peshkon në llum, nuk duhet të ankohet për fatin e grepit

Nga Lorenc Vangjeli - Rrjetet sociale e masakruan barbarisht një deputete të parlamentit shqiptar. Gruaja e re, bionde...

“Prej Ramës humbet Shqipëria, Maqedonia dhe Zaev”, Gjekmarkaj: Si mund t’i besojë Europa

Nga Agron Gjekmarkaj - Paradokset si mallkim ciklik rrotullohen mbi hapësirën shqiptare! Më i fundit është edhe...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com